BASHAN

Chińska firma Bashan powstała w 2002 roku  produkuje  quady , motocykle oraz maszyny rolnicze .
Ich największym hitem eksportowym okazały się quady . Czyli łatwe w obsłudze i niedrogie pojazdy czterokołowe ,które nie tylko cieszą użytkowników ale też koszt części zamiennych nie nadwyręża zbyt mocno ich budżetu. 

Nasi rodzimi importerzy dostrzegli ów trend i praktycznie każdy z nich postarał się aby mieć w katalogu swoich czterosuwów  Bashana .Jedni jak np Romet czy Ventus zachowali oryginalne nazewnictwo . Inni nadawali im własne nazwy jak Kingway który swoim pojazdom nadał nazwę Hassan lub Terminator albo firma Benzer ze swoim Ontario .Urozmaicili też ofertę proponując różne pojemności , od 110  aż do  300 cm  i wyżej .

Przykładów nazw pod którymi kryje się nasz bohater można mnożyć wiele .  Jak więc poznać czy nasz konkretny czterokołowiec też pochodzi z tej rodziny ? 

Odpowiedź jest bardzo prosta .Otóż omawiany atv , na tabliczce znamionowej będzie miał napis " Chongqing Astronautic Bashan Motorcycle Manufacturing  " . Jeśli  Twój quad posiada taką tabliczkę oznacza to , że części i akcesoria oferowane na tej stronie spełnią Twoje oczekiwania . 

 • BASHAN BS110S-2 110 quad

  BASHAN BS110S-2 110 quad atv 

 • BASHAN BS150S-2 150 quad

  BASHAN BS150S-2 150 quad atv 

 • BASHAN BS200S-7 QUAD LC

  BASHAN BS200S-7 quad atv chłodzony cieczą poj 200

  Sklep cylindry.pl proponuje szeroki wybór części zamiennych do quada Bashan BS200S-7 200 cc . Ten właśnie model Bashana zyskał dużą popularność na polskim rynku.Głównie za sprawą wiodących polskich producentów ,którzy poza skuterami i motocyklami oferują rodzimym miłośnikom motoryzacji także quady .                                   

     I właśnie model BS200S-7 - zrywny i zwinny , z czterosuwowym silnikiem , chłodzonym cieczą o pojemności 200 cm , znalazł się w czołówce najczęściej sprzedawanych nowych quadów .A co za tym idzie , pojawiło się też zapotrzebowanie na podzespoły dedykowane właśnie do niego .
  Nasz sklep poza oryginalnymi częściami zamiennymi ( kupowanymi od ww producentów ) proponuje również wysokiej jakości zamienniki a także akcesoria do tuningu wizualnego , które sprawią , że Państwa pojazd nabierze indywidualnego charakteru .

  Dla wygody kupujących nasz katalog  części do Bashana BS200S-7 200 cc grupujemy w poszczególne działy . I tak w swej ofercie mamy min gaźnik , układ hamulcowy , paliwowy czy napędowy .
  Staramy się sukcesywnie uatrakcyjniać nasza ofertę , nawiązując współpracę z coraz to nowymi dostawcami , a także uwzględniając sugestie i pytania naszych klientów .
  Ponadto na zdjęciach w najbardziej istotnych miejscach dodajemy wymiary naszych podzespołów .Zwłaszcza to ostatnie działanie jest efektem częstych zapytań naszych klientów .
  Mamy nadzieje , że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem , które zaowocuje udanymi zakupami .

 • BASHAN BS200S-3 QUAD AC

  BASHAN BS200S-3 quad atv chłodzony powietrzem poj 200

 • BASHAN BS250S-11 QUAD LC

  BASHAN BS250S-11 quad atv chłodzony cieczą poj 250

 • BASHAN BS250S-5 QUAD AC

  BASHAN BS250S-5 quad atv chłodzony powietrzem poj 250