Filtruj według

KATALOG

ATV 110

Części quad 110 i 125

O tym, że chińskie części to jak najbardziej oczywista oczywistość w chińskich quadach

, nie będę już wspominał. Skoro ktoś za wszelką cenę chce poszukiwać „oryginałów”, to wrodzona kultura osobista każe mi tylko życzyć powodzenia.

Trzeba zdać sobie sprawę, że producentom quadów rodem z ChRLD zależy na jak najlepszej opinii. Z powodów konstrukcyjnych zmiana profilu modelu wszędołaza jest jednak kosztowna. O ile w przypadku skutera wystarczy zmienić formy wtryskarek i nadać kosiarce nową nazwę, o tyle z czterokołowcem sprawa nie wygląda już tak prosto. Poza tym miłośnicy wertepów są bardziej prężni, chętnie zrzeszają się w sieci, wymieniając błyskawicznie opiniami na temat poszczególnych marek.

Nie da się przemycić dziadostwa, licząc na to, że się nie wyda. Wyda się, i to błyskawicznie. Analogicznie sprawa wygląda, jeśli chodzi o podzespoły do 110 . Abstrahując już od tego, że zdecydowana większość pochodzi z nadwyżek montażowni, wytwórcy osprzętu doskonale zdają sobie sprawę z dużej świadomości technicznej quadowców. Można ich wprowadzić w błąd tylko raz, po raz kolejny nie dadzą się nabrać.

Części quad 110,125, jakość

Doszliśmy do tego, że jakość części z każdym rokiem ulega zauważalnej poprawie. Cieszy coraz bardziej widoczna rezygnacja z wykorzystania tworzyw sztucznych na rzecz coraz bardziej wytrzymałych stopów metali. Przypomnijcie sobie zwykłe klucze płaskie, które jeszcze nie tak dawno wytrzymywały zaledwie kilka obrotów śrubą. Obecnie można je spotkać nawet w profesjonalnych warsztatach.

Patrząc na ofertę sklepu „cylindry.pl”, od razu rzuca się w oczy stała rotacja asortymentu. Na miejsce już sprzedanego, natychmiast pojawia się nowy, o udoskonalonych właściwościach technicznych i materiałowych. Jednocześnie zyskując na jakości, nie tracimy finansowo, ponieważ ceny części utrzymują się na zrównoważonym poziomie.

Jednym słowem, nie jest źle, panowie rajdowcy, a będzie jeszcze lepiej. Najwyraźniej Chińczycy chcą zdeklasować swoich kumpli z Japonii.

Nic dziwnego, nigdy się nie lubili.

Loading...