Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

ATV 110

zacisk przewodu paliwa

Dostępny
1,00 zł

szpilka łącząca kolanko z głowicą

Dostępny
3,00 zł

Pokrywa sprzęgła do quada 110 chińskiego

Dostępny
65,83 zł

Gaźnik do quada 110 125 na ssanie ręczne

Dostępny
63,95 zł

Uszczelki silnika do quada 110

Dostępny
17,88 zł

Gaźnik quad 110 ssanie na linkę WM Motor

Dostępny
72,87 zł

Cewka zapłonowa quad 110 125 70 50

Dostępny
27,37 zł

Moduł odblokowany do quada 110 50 70

Dostępny
19,96 zł

wałek skrzyni biegów 24,27,31,36 zębów

Dostępny
53,48 zł

Pokrywa silnika lewa quad 110 70 50

Dostępny
43,96 zł

Części do quada 110 i 125

O tym, że chińskie części w chińskim sprzęcie to jak najbardziej oczywista oczywistość, nie będę już wspominał. Skoro ktoś za wszelką cenę chce poszukiwać „oryginałów”, to wrodzona kultura osobista każe mi tylko życzyć powodzenia.

Trzeba zdać sobie sprawę, że producentom quadów rodem z ChRLD zależy na jak najlepszej opinii. Z powodów konstrukcyjnych zmiana profilu modelu wszędołaza jest jednak kosztowna. O ile w przypadku skutera wystarczy zmienić formy wtryskarek i nadać kosiarce nową nazwę, o tyle z czterokołowcem sprawa nie wygląda już tak prosto. Poza tym miłośnicy wertepów są bardziej prężni, chętnie zrzeszają się w sieci, wymieniając błyskawicznie opiniami na temat poszczególnych marek.

Nie da się przemycić dziadostwa, licząc na to, że się nie wyda. Wyda się, i to błyskawicznie. Analogicznie sprawa wygląda, jeśli chodzi o części do quadów . Abstrahując już od tego, że zdecydowana większość pochodzi z nadwyżek montażowni, wytwórcy osprzętu doskonale zdają sobie sprawę z dużej świadomości technicznej quadowców. Można ich wprowadzić w błąd tylko raz, po raz kolejny nie dadzą się nabrać.

Części do quada 110,125, jakość

Doszliśmy do tego, że jakość części z każdym rokiem ulega zauważalnej poprawie. Cieszy coraz bardziej widoczna rezygnacja z wykorzystania tworzyw sztucznych na rzecz coraz bardziej wytrzymałych stopów metali. Przypomnijcie sobie zwykłe klucze płaskie, które jeszcze nie tak dawno wytrzymywały zaledwie kilka obrotów śrubą. Obecnie można je spotkać nawet w profesjonalnych warsztatach.

Patrząc na ofertę sklepu „cylindry.pl”, od razu rzuca się w oczy stała rotacja asortymentu. Na miejsce już sprzedanego, natychmiast pojawia się nowy, o udoskonalonych właściwościach technicznych i materiałowych. Jednocześnie zyskując na jakości, nie tracimy finansowo, ponieważ ceny części utrzymują się na zrównoważonym poziomie.

Jednym słowem, nie jest źle, panowie rajdowcy, a będzie jeszcze lepiej. Najwyraźniej Chińczycy chcą zdeklasować swoich kumpli z Japonii.

Nic dziwnego, nigdy się nie lubili.

Loading...