Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

BASHAN 150 BS150S-2

PASEK NEPĘDOWY 743 X 20 X 30 WM MOTOR

Dostępny
32,27 zł

Cylinder quad 150 automat

Dostępny
89,46 zł

Tulejka amortyzatora przy silniku do skuterów

Dostępny
6,30 zł

STATOR ISKROWNIK ZAPŁON QUAD ATV 150

Dostępny
53,85 zł

Filterek sitko oleju skuter 4T

Dostępny
6,00 zł

Świeca zapłonowa CR7HNS do skuterów 4T

Dostępny
9,00 zł

WAŁEK ROZRUSZNIKA QUAD 150 AUTOMAT

Dostępny
28,01 zł

ZESTAW CYLINDER + GŁOWICA poj 150

Dostępny
268,00 zł

ściągacz magneta

Dostępny
30,00 zł

BASHAN BS150S-2 150 quad atv 

W roku 1967 inżynier z koncernu Honda zmienił tylne koło motocykla na oś wyposażoną w dwie felgi z ogromnymi oponami. Pomysł podchwycili inni producenci jednośladów, znajdując uznanie Amerykanów, zapewne z powodu ogromnych przestrzeni, do których dostęp był możliwy jedynie konno. Można wieszać psy do woli na quady z Państwa Środka, lecz gdyby nie Chińczycy i ich tanie Bashany, do dzisiaj wielu z nas mogłoby pooglądać sobie czterokołowce jedynie na amerykańskich filmach.

Wspomniany pojazd z pewnością jest doskonałym wyborem dla osób początkujących, chcących poczuć dreszcz emocji na rodzimych bezdrożach. 149 centymetrów i moc w granicach ośmiu koni w zupełności powinny wystarczyć na początek. Inwestycja w markowy sprzęt niesie ze sobą poważne ryzyko, że przygoda na wertepach nie znajdzie uznania i właściciel pozostanie z problemem nieużywanego quada. Pamiętajmy, że wszelkie pojazdy w momencie opuszczenia sklepu bądź salonu niejako z automatu tracą około 30% swojej wartości. Znalezienie potem amatora na „prawie nieużywany” sprzęt w cenie nowego może być nie lada wyzwaniem.

Bashan 150 części, opinie

Naprawdę, szacun dla twardzieli, których poziom szczęścia jest wprost proporcjonalny do masy błota na kombinezonie. O ile jednak szarą maź da się usunąć w pralce i pod prysznicem, o tyle Bashan 150 będzie wymagać pewnych zabiegów po powrocie z trasy. Oprócz usunięcia zanieczyszczeń należy zwrócić uwagę na zabezpieczenia gaźnika, elektronikę, linki. Na szczęście wszystko, co niezbędne do konserwacji i serwisu, można bez trudności znaleźć na stronie „cylindr.pl”, po niewygórowanych cenach.

Sto pięćdziesiątka jest bardzo odporna i cierpliwa, pod warunkiem, że poświęcimy jej trochę uwagi, bo jak mówi stare bikerskie przysłowie „jak się dba, tak się ma”.

Loading...