Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

BASHAN BS200S-7 QUAD LC

BASHAN BS200S-7 quad chłodzony cieczą poj 200 cc

Sklep cylindry.pl proponuje szeroki wybór części do Bashan BS200S-7 . Ten właśnie model Bashana zyskał dużą popularność na polskim rynku.Głównie za sprawą wiodących polskich producentów ,którzy poza skuterami i motocyklami oferują rodzimym miłośnikom motoryzacji także quady .                                   

   I właśnie model BS200S-7 - zrywny i zwinny , z czterosuwowym silnikiem , chłodzonym cieczą o pojemności 200 cm , znalazł się w czołówce najczęściej sprzedawanych nowych quadów .A co za tym idzie , pojawiło się też zapotrzebowanie na podzespoły dedykowane właśnie do niego .
Nasz sklep poza oryginalnymi częściami zamiennymi ( kupowanymi od ww producentów ) proponuje również wysokiej jakości zamienniki a także akcesoria do tuningu wizualnego , które sprawią , że Państwa pojazd nabierze indywidualnego charakteru .

Dla wygody kupujących nasz katalog części do Bashana BS200S-7  grupujemy w poszczególne działy . I tak w swej ofercie mamy min gaźnik , układ hamulcowy , paliwowy czy napędowy .
Staramy się sukcesywnie uatrakcyjniać nasza ofertę , nawiązując współpracę z coraz to nowymi dostawcami , a także uwzględniając sugestie i pytania naszych klientów .
Ponadto na zdjęciach w najbardziej istotnych miejscach dodajemy wymiary naszych podzespołów .Zwłaszcza to ostatnie działanie jest efektem częstych zapytań naszych klientów .
Mamy nadzieje , że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem , które zaowocuje udanymi zakupami .

Loading...