Filtruj według

KATALOG

BASHAN BS250S-5 QUAD AC

BASHAN BS250S-5 quad atv chłodzony powietrzem poj 250

Czy się to komuś podoba, czy nie, prawda jest taka, że aby stać się prawdziwym terenowcem trzeba mieć pewną wiedzę techniczną. Bashan BS250S-5 nie wymaga studiów inżynierskich, jego konstrukcja jest stosunkowo prosta. Jednak dobrze jest wiedzieć, jak to cudo działa, choćby po to, by uniknąć poważnych awarii w terenie i umieć zadbać o sprzęt po powrocie do garażu.

Jakże często słychać smętne zawodzenie o zawodności wentylatora, podczas gdy nikt się nigdy nie pochwalił tym, że usunął skutecznie wszystkie nieczystości, jakie w nim zaległy po przebyciu trudnej trasy. Całe szczęście, że części zamienne do terenowych quadów można stosunkowo tanio nabyć w sklepie „cylindry.pl”, gorzej, że czasami trzeba pchać swojego rumaka kilka lub kilkanaście kilometrów, rozmyślając po drodze o tym, jakie to dziadostwo nam się trafiło. Nikomu nawet nie przyjdzie do głowy myśl, że nawet czołgi poddaje się przeglądowi po powrocie z poligonu, a co dopiero niczym nieosłonięte czterokołowce.

Następne w kolejce są gaźniki. W wielu przypadkach, po rozłożeniu okazuje się, że w środku mamy przegląd geologiczny całej okolicy, filtry zmieniły się w małe cegiełki, a właściciel oddaje się radosnej twórczości, opisując, że Chińczyk w ogóle nie ma mocy.

Fajnie byłoby także przypomnieć sobie jaki wpływ na instalację elektryczną ma woda, zwłaszcza błoto. Niejeden wtedy zastanowiłby się nad forsowaniem sporej rzeczki, mając świadomość posiadania rozrusznika elektrycznego.

Bashan BS250S-5 części opinie

I tak znawcy tematu uważają, że Bashan BS250S-5 świetnie zdaje egzamin, pod warunkiem zachowania pewnej dozy rozsądku. Owszem, nie spełnia się w roli amfibii, ani limuzyny, jednak do pełnej satysfakcji powinna wystarczyć świadomość, że profesjonaliści posiadają sprzęt za kilkadziesiąt tysięcy. Tytanowe amory z pewnością wytrzymają znacznie więcej, zatem nie trzeba wykonywać karkołomnych skoków, tylko dlatego, że widziało się takie na You Tube.

Odrobina wiedzy, kilkadziesiąt minut na zapoznanie się z literaturą z pewnością sprawią, że spojrzymy na swoją maszynę innym okiem. Nie ma nic przyjemniejszego w przypadku usterki, aniżeli wyjęcie z saka odpowiedniego klucza, by po kilku minutach śmignąć dalej. Wiedza nie boli, a może sprawić wiele frajdy. Zwłaszcza jeżeli widzi to nasza królowa.

Loading...