Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

BENYCO

Filtr paliwa na wężyk 5mm skutery quady motyckle

Dostępny
7,00 zł

Przewód paliwa średnica 5mm długość - 1mb

Dostępny
7,00 zł

Zacisk przewodu paliwa

Dostępny
1,00 zł

Tulejka amortyzatora przy silniku do skuterów

Dostępny
4,70 zł

ŻARÓWKA 12V 23W MINI

Dostępny
4,00 zł

ŻARÓWKA 12V 45/40W Z KOŁNIERZEM

Dostępny
5,69 zł

ŻARÓWKA 12V 35/35W H4 HS1 OSRAM

Dostępny
24,60 zł

ŻARÓWKA 12V 35/35W H6 TAKO

Dostępny
10,23 zł

ŻARÓWKA 12V 25/25W H6M

Dostępny
10,00 zł

ŻARÓWKA 12V 10W

Dostępny
1,50 zł

Benyco – co to za firma?

 

Marka ta działa na międzynarodowym rynku już od wielu lat, zyskując coraz większe grupy odbiorców dla swoich produktów, zwłaszcza wśród polskich i europejskich quadowców. Solidne, zwrotne quady chińskie to najczęściej kojarzona z nią propozycja, ale oferta Benyco zawiera znacznie więcej typów pojazdów. Znajdziemy wśród nich motocykle tradycyjne i crossowe, motorowery, skutery, a nawet gokarty.

 Co marka Benyco proponuje quadowcom?

 

Quady tej marki przekonały do siebie polskich konsumentów intrygującym designem w połączeniu z przystępnymi cenami. Oczywiście, to wszystko przy utrzymaniu wysokiej jakości oraz niskiej awaryjności! Produkty Benyco charakteryzują się trwałością materiałów użytych w produkcji.

 Marka nieustannie kontroluje procesy wytwórcze we współpracujących z nią chińskich fabrykach. Odporne materiały przekładają się z kolei się na sporą żywotność i odporność na szkodliwe czynniki. Co więcej, nawet awaria nie jest tu problemem – części do Benyco, do wielu modeli tych quadów  są z łatwością do kupienia na rynku.

 Quady Benyco – co wśród nich znajdziemy?

 

Quady Benyco to zarówno pojazdy sportowe, jak i quady robocze czy terenowe. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na modele ATV 125 Gecon oraz ATV 200 Dragon, a także designy z poprzednich serii, jak ATV 150 Utility, które ciągle czasem można zdobyć na rynku wtórnym.

 

Niewielka waga oraz lekka konstrukcja quadów sportowych wpływa dodatnio na optymalizację parametrów jazdy, nawet w trudniejszym terenie. Nieco solidniejsze quady terenowe są wprost stworzone do jazdy po bezdrożach – żadne podłoże nie sprawi im problemu! Quady robocze o podobnie masywnej budowie przydają się natomiast do szeregu praktycznych zastosowań. Jedno jest pewne – Benyco ma w zanadrzu jeszcze niejeden godny sprawdzenia design!

Loading...