Wybierz swój pojazd (2758 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

SHINERAY XY250STIXE 250

SHINERAY  XY250STIXE 250 quad atv chłodzony cieczą 

W sklepie internetowym specjalizującym się w częściach zamiennych i tuningowych do chińskich marek , nie może zabraknąć oferty części do quada Shineray XY250STIXE .
Ten popularny quad o pojemności 250cc z silnikiem chłodzonym cieczą , homologowany na dwie osoby , podobnie jak Bashan , w Polsce jest sprzedawany pod własna marką , oraz pod innymi nazwami , nadawanymi mu przez poszczególne rodzime firmy motoryzacyjne .
Co ciekawe , podobny silnik spotykamy tez w innym popularnym u nas modelu tej firmy czyli w modelu XY250ST-9E. Oba mają  tę samą pojemność 250 cc , tak samo są chłodzone cieczą ,  różnią się zaś elementami nadwozia , lub zawieszeniem . Fakt istnienia na naszym rynku dwu quadów z których każdy można określić jako Shineray 250 cc , sprawia ,że kupujący szukając w internecie części do nich , często znajdują inne odbiegające wyglądem od tych które maja w swoim wszędołazie .Aby uniknąć takich sytuacji w naszym sklepie każdy z tych modeli prezentujemy osobno .

Wiec jeśli poszukujesz części do Shineray XY250STIXE 250  to pozostań na tej stronie .Zaś jeśli posiadasz model XY250ST-9E to zachęcamy do odwiedzenia całego naszego działu poświęconego tej marce , w którym znajdziesz i ten i wiele innych .

Katalog części
Tłok quad 250 Bashan Eagle Shineray Tłok quad 250 Bashan Eagle Shineray 2

TŁOK KPL QUAD 250 LC AC

CZĘŚCI DO QUADÓW
122-6
105,00 zł
Zestaw tłoka do chińskich quadów ATV  250 cc  z silnikami chłodzonymi cieczą i powietrzem  Zestaw zawiera: - Tłok - Pierścienie - Sworzeń - Zabezpieczenia
Wyświetla 1-16 of 69 produktów

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.