Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

LONCIN

Filtr paliwa na wężyk 5mm skutery quady motyckle

Dostępny
7,00 zł

Pasek napędowy 743 X 20 X 30 Wm Motor

Dostępny
26,87 zł

Przewód paliwa średnica 5mm długość - 1mb

Dostępny
7,00 zł

Zacisk przewodu paliwa

Dostępny
1,00 zł

ŻARÓWKA 12V 23W MINI

Dostępny
4,00 zł

Tulejka amortyzatora przy silniku do skuterów

Dostępny
4,70 zł

ŻARÓWKA 12V 45/40W Z KOŁNIERZEM

Dostępny
5,69 zł

TRYB PRZEKŁADNI

Dostępny
56,00 zł

Cylinder + głowica quad 150 automat

Dostępny
284,22 zł

ŻARÓWKA 12V 35/35W H4 HS1 OSRAM

Dostępny
24,60 zł

Quady Loncin – ATV z prawdziwego zdarzenia

 

Po co kupuje się quada? Przecież nie jest to bynajmniej szczególnie praktyczna maszyna do jazdy na co dzień. Każdy, kto szuka sposobu na szybkie i niedrogie przemieszczanie się po okolicy, wybierze zwyczajny skuter. Ale w ATV chodzi o coś zupełnie innego, i widać to w konstrukcji quadów Loncin. Chodzi o przygodę!

Quady Loncin – esencja ATV za niewielką sumę

 

Quady są po to, by umożliwić swoim użytkownikom rekreacyjną, a przy tym pełną adrenaliny jazdę – przekona się o tym każdy, kto zainwestuje w quada Loncin. Pozwala on na utrzymanie charakteru jazdy, którego próżno szukać za kółkiem samochodu. Spektrum jednocylindrowych, dwusuwowych modeli Loncin i ich możliwości jest na tyle duże, że znajdą tu dla siebie coś i początkujący, i doświadczeni quadowcy.

Różnią się one pojemnością silnika, z czym wiążą się ich możliwości, i kilkoma innymi parametrami, ale wszystkie przyciągają wzrok tym samym drapieżnym designem. Wygląd Loncin obiecuje wiele, ale użytkownicy potwierdzają, że nie są to puste obietnice. Podobnie jest też z konstrukcją oraz podzespołami (a w razie problemów części do różnej pojemności wschodnich quadów. można łatwo dokupić!). Znajdziemy tu wytrzymałe ramy, konkretne błotniki, czarny, czerwony czy pomarańczowy lakier i inne cechy, które mówią tylko jedno: ruszajmy w teren!

Quady Loncin części – konieczne te najlepsze!

Podczas quadowych wypraw poznajemy teren w unikatowy sposób – tego nie uczą pełnowymiarowe pojazdy o wysokim zawieszeniu! Ale specyfika ATV oznacza też dużo większe ryzyko awarii lub uszkodzenia podzespołu. Na szczęście części do Loncinów są wyjątkowo dobrze dostępne, jednak warto dołożyć starań, by kupić je z solidnego źródła.

 

Podczas jazdy przeprawowej o wypadek nietrudno, dlatego też potrzebne są tu części najwyższej klasy. Są one przystępne cenowo dla przeciętnego użytkownika, a przy tym gwarantują, że nasz Loncin 250 czy 280 nie zawiedzie w najmniej oczekiwanym momencie. Ale quadowca nie trzeba przecież przekonywać – serwis i tuning naszych zabawek wciąga niemal tak bardzo, jak sama jazda!

Loading...