Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

KINGWAY MARTINELLI 50 4T - CZĘŚCI

KINGWAY MARTINELLI 50 , skuter czterosuwowy

Uczciwie trzeba przyznać, że nazwa wprowadza w błąd. Ktoś, kto spodziewał się jakichś włoskich akcentów, choćby odrobiny klasyki rodem ze słonecznej Italii, będzie srodze zawiedziony.

Nie oznacza to absolutnie, że Kingway Martinelli jest w jakimś stopniu niedorobiony. Wręcz przeciwnie! Bardzo zgrabna jednostka, ciekawy design pozbawiony nachalności, trzy konie i sporo miejsca na kanapie. Jednym słowem fajna kosiarka zarówno dla pań, jak i panów, chociaż wysoko podniesiony tył w połączeniu ze skierowanym ku górze wydechem ma świadczyć o sportowym zacięciu pięćdziesiątki.

Parametry techniczne:

Silnik 4T, powietrze;

Zapłon CDI;

Moc 3 KM;

Waga 89 kg;

Długość 1860 mm;

Wysokość 1060 mm;

Szerokość 750 mm;

Spalanie 2,2 litra.

Już na pierwszy rzut oka widać, że eksploatacja nie nadwyręży zbytnio budżetu.

Kingway Martinelli – części

Klocki i linki gazu są łatwo dostępne, ponieważ należą do wyposażenia znormalizowanego. Innymi słowy, ich wymiary odpowiadają parametrom stosowanym przy montażu wielu innych modeli. Plastiki do skutera Kingway Martinelli, to już inna historia. Nie zawsze łatwo je zdobyć. Systematyczne odwiedziny strony „cylindry.pl” powinny przynieść pozytywy skutek.

Najprościej byłoby złożyć zapytanie na stronie sklepu, dzięki czemu personel może złożyć odpowiednie zamówienie. Podobnie rzecz się ma w odniesieniu do kloszy, zegarów i innych charakterystycznych elementów.

Kingway Martinelli – części, opinie

Oto kilka opinii znalezionych w sieci:

-Fajny sportowy wygląd;

-Niezłe osiągi;

-Mało pali;

-Duży;

-Wygodny.

Po stronie negatywów mamy jak zwykle słabą wytrzymałość plastików i opon fabrycznych. Fakt, opony w większości produktów chińskich są zdecydowanie niskiej jakości.

One chyba tylko po to są, by być. Twardziele doliczają do ceny maszynki wartość nowego kompletu, i o dziwo, żyją długo i szczęśliwie. Warto przemyśleć taką metodę unikania stresu.

Loading...