Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5045 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

KINGWAY KOYOT 50 4T - CZĘŚCI

Katalog części
Pasek napędowy skutery 4T Pasek napędowy skutery 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 729/17/28 WM MOTOR SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
WM MOTOR
74-169D AW0134
17,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 729/18/29 , firmy WM MOTOR do czterosuwowych skuterów na kołach 12 i 13 calowych .
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2

WAŁEK PÓŁKSIĘŻYC ROZRUSZNIKA DO SKUTERA 4T

Części do skuterów chińskich
74-129
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Wał korbowy do skuter 4T Wał korbowy do skuter 4T 2

WAŁ KORBOWY DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów chińskich
74-80
92,00 zł
Standardowy wał korbowy do skuterów czterosuwowych .Ze spasowanymi łożyskami  Wał korbowy z zębatką napędzającą pompę oleju  na 16 zębów ( zdjęcie nr 3 ) Główka korbowodu współpracująca ze sworzniem tłokowym 13mm
Bendix do skutera 4T Bendix do skutera 4T 2

BENDIX SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-7
26,00 zł
Bendix do skutera 4T Inna nazwa to sprzęgło rozrusznika do skuterów czterosuwowych poj 50. z silnikami 139QMA/139QMB
Wyświetla 1-16 of 310 produktów

KINGWAY KOYOT skuter 50 czterosuwowy 

Ich główną zaletą jest to, że są wygodne. I takie właśnie mają być. No, może nie zawsze rozsiądą się na ich kanapach dwie osoby, jednak z założenia projektantów są to jednoślady solo, a przewożenie pasażera traktowane jest, jako sytuacja nadzwyczajna. Nie inaczej jest z Kingway Koyot, który ma dostarczać frajdy i udaje mu się to znakomicie. Podobnie jest z serwisowaniem, łatwizna! Tym bardziej, jeśli się ma dostęp do tanich części za pośrednictwem sklepu „cylindry.pl”, którego fachowa obsługa budzi podziw swoją zaradnością.

Części i plastiki do skutera Kingway Koyot.

Zarówno pod względem samych części, jak i zestawów tuningowych, magazyny wypełnione są kompletnie. Załoga dba o błyskawiczną realizację zamówień oraz odpowiednie zabezpieczenie towarów na okres podróży. Szczególnie plastiki do skutera Kingway Koyot są niezwykle delikatne i wymagają sporo troski. Ogólnie oferta Kingway Koyot - części wydaje się kompletna, mogąca zadowolić nawet najbardziej wybrednych. Godne uwagi są zestawy tuningowe, pozwalające zaoszczędzić nie tylko masę czasu przy montażu, lecz także sporą ilość gotówki. Nawet przy braku specjalistycznego doświadczenia, każdy z łatwością sobie poradzi, instalując nowe elementy kosiarki.

Kingway Koyot - części, opinie.

Wysoko uniesiony tył skutera sprzyja niemal crossowym popisom, natomiast wysoki ster zapewni wygodę przy dłuższych trasach, na które nie poleca się zabierać pasażera. Kosiarka, jako się rzekło, jest typowo jednoosobowa, i nie ma co się oglądać na homologację.

Zresztą, na co komu zestaw głośnomówiący za plecami? Nie lepiej posłuchać, jak śpiewają gary?

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania