Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5091 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

KINGWAY FOX 50 4T - CZĘŚCI

Katalog części
Pasek napędowy skutery 4T Pasek napędowy skutery 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 729/17/28 WM MOTOR SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
WM MOTOR
74-169D AW0134
17,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 729/18/29 , firmy WM MOTOR do czterosuwowych skuterów na kołach 12 i 13 calowych .
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2

WAŁEK PÓŁKSIĘŻYC ROZRUSZNIKA DO SKUTERA 4T

Części do skuterów chińskich
74-129
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Wał korbowy do skuter 4T Wał korbowy do skuter 4T 2

WAŁ KORBOWY DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów chińskich
74-80
92,00 zł
Standardowy wał korbowy do skuterów czterosuwowych .Ze spasowanymi łożyskami  Wał korbowy z zębatką napędzającą pompę oleju  na 16 zębów ( zdjęcie nr 3 ) Główka korbowodu współpracująca ze sworzniem tłokowym 13mm
Bendix do skutera 4T Bendix do skutera 4T 2

BENDIX SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-7
26,00 zł
Bendix do skutera 4T Inna nazwa to sprzęgło rozrusznika do skuterów czterosuwowych poj 50. z silnikami 139QMA/139QMB
Wyświetla 1-16 of 285 produktów

KINGWAY FOX 50 , skuter czterosuwowy 

Skutery Kingway Fox zachwycają swoją wszechstronnością. Używane są z powodzeniem zarówno na dłuższych trasach, jak i podczas wymagającej jazdy w mieście. Szeroka oferta naszego działu : Kingway Fox - części  powoduje, że jakakolwiek awaria jest eliminowana szybko i bardzo tanim kosztem. Skuter jest bowiem bardzo tani w eksploatacji.

 Tuningowe podzespoły  pomagają wyróżnić się na ulicy. Ich indywidualny styl sprawia, że czujemy się wyjątkowo. W stałej ofercie tuningu optycznego znajdują się między innymi lusterka, manetki tuningowe czy nawet nakrętki wentyli. Sekcja Kingway Fox - części  obejmuje jednak przede wszystkim podstawowe podzespoły, jak silnik, zawieszenie, układ hamulcowy czy koła. Akcesoria w postaci alarmów i ramek tablicy rejestracyjnej ułatwiają codzienną eksploatację. Narzędzia warsztatowe umożliwiają naprawy we własnym zakresie. Różne narzędzia, w połączeniu z fabrycznymi elementami montażowymi sprawiają, że naprawa mniej skomplikowanych usterek jest w zasięgu każdego.

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania