Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5048 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

KINGWAY COMMANDER 50 4T - CZĘŚCI

Katalog części
Pasek napędowy skutery 4T Pasek napędowy skutery 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 729/17/28 WM MOTOR SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
WM MOTOR
74-169D AW0134
17,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 729/18/29 , firmy WM MOTOR do czterosuwowych skuterów na kołach 12 i 13 calowych .
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2

WAŁEK PÓŁKSIĘŻYC ROZRUSZNIKA DO SKUTERA 4T

Części do skuterów chińskich
74-129
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Wał korbowy do skuter 4T Wał korbowy do skuter 4T 2

WAŁ KORBOWY DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów chińskich
74-80
92,00 zł
Standardowy wał korbowy do skuterów czterosuwowych .Ze spasowanymi łożyskami  Wał korbowy z zębatką napędzającą pompę oleju  na 16 zębów ( zdjęcie nr 3 ) Główka korbowodu współpracująca ze sworzniem tłokowym 13mm
Bendix do skutera 4T Bendix do skutera 4T 2

BENDIX SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-7
26,00 zł
Bendix do skutera 4T Inna nazwa to sprzęgło rozrusznika do skuterów czterosuwowych poj 50. z silnikami 139QMA/139QMB
Wyświetla 1-16 of 272 produktów

KINGWAY COMMANDER skuter 50 czterosuwowy 

Znajdujący się w naszym sklepie , dział: Kingway Commander  - części  sprawi, że każda drobna awaria zostanie wyeliminowana w ciągu chwili. Kingway to marka z ugruntowaną renomą, polecany przez rzesze Polaków. Konstrukcja została zaprojektowana w przemyślany sposób, przez co ilość usterek jest niezwykle niska. Potwierdzają to użytkownicy tych jednośladów.

Tuningowe części  to świetny sposób aby się wyróżnić. Specjalne, dedykowane do tego typu skuterów, manetki tuningowe odmienią wygląd twojego pojazdu  i sprawią, że zacznie odwracać wzrok przechodniów na ulicach. Dział Kingway Commander - części  dzieli się na wiele sekcji. Niezależnie od tego, czy naprawy wymaga silnik, układ hamulcowy czy oświetlenie, w stałej ofercie jest wszystko. Przykładem może być układ napędowy: dostępne są wszelkie możliwe paski napędowe, a także powiązane z nimi akcesoria. Do ich montażu można wykorzystać oferowane elementy montażowe: blaszki, podkładki, nakrętki, opaski zaciskowe czy nawet szpilki, śruby, tuleje oraz wkręty - i wiele innych.

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania