Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (4713 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

KINGWAY CERENO 50 4T - CZĘŚCI

Katalog części
Pasek napędowy skutery 4T Pasek napędowy skutery 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 729/17/28 WM MOTOR SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
WM MOTOR
74-169D AW0134
17,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 729/18/29 , firmy WM MOTOR do czterosuwowych skuterów na kołach 12 i 13 calowych .
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2

WAŁEK PÓŁKSIĘŻYC ROZRUSZNIKA DO SKUTERA 4T

Części do skuterów chińskich
74-129
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Wał korbowy do skuter 4T Wał korbowy do skuter 4T 2

WAŁ KORBOWY DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów chińskich
74-80
92,00 zł
Standardowy wał korbowy do skuterów czterosuwowych .Ze spasowanymi łożyskami  Wał korbowy z zębatką napędzającą pompę oleju  na 16 zębów ( zdjęcie nr 3 ) Główka korbowodu współpracująca ze sworzniem tłokowym 13mm
Bendix do skutera 4T Bendix do skutera 4T 2

BENDIX SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-7
26,00 zł
Bendix do skutera 4T Inna nazwa to sprzęgło rozrusznika do skuterów czterosuwowych poj 50. z silnikami 139QMA/139QMB
Tuning sprzęgła skuter 4T Tuning sprzęgła skuter 4T 2

SZCZĘKI SPRZĘGŁA TUNINGOWE DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów chińskich
W 104-184 AY51651 ( masz w pudełku)
75,21 zł
Tuningowe szczęki sprzęgła z czerwonymi sprężynkami ( odznaczającymi się o ok 50% większa twardością od standardowych ). Dedykowane do czterosuwowych skuterów .
Wyświetla 1-16 of 295 produktów

KINGWAY CERENO , skuter czterosuwowy , pojemność 50 

I tu się rodzi pytanie, co robi Kingway? Kingway robi zamieszanie, zaskakując nas co chwilę innym modelem, inną wizją sprzętu, a czasem nawet ceną.

Nie inaczej jest w przypadku Kingway Cereno 50, który już z daleka wyróżnia się swoją odmiennością. Na próżno szukać w nim cech kanciastego ścigacza, czy też długości odpowiadającej skuterowym limuzynom. Całość wydaje się aż nadto delikatna, co nijak się ma do rzeczywistości. Nawet budziki są tu jakieś inne. Napstrzone kolorami kreseczki wyglądają ciekawie, jednak jak dla mnie zbyt barwnie. Długo musiałem się w to cudo wpatrywać, zanim znalazłem pomarańczową wskazówkę. Szybciej w trakcie jazdy (niedozwolone!) napisałbym SMS-a do ukochanej, aniżeli stwierdził, z jaką prędkością aktualnie śmigam. De gustibus non est disputantum, dlatego tę kwestię pozostawię otwartą.

Jednym słowem sympatyczny maluszek, na którym – o dziwo – dość wygodnie zmieszczą się okazali nawet panowie. Jeden warunek, pojedynczo. W tym wypadku zestawy głośnomówiące nawet małogabarytowe nie mają szans, mimo gustownego oparcia zamontowanego na zgrabnym bagażniku. Po prostu jazda w kucki zabija wszelki romantyzm.

Kingway Cereno 50 – części.

Jako się rzekło, podzespoły i plastiki do skutera Kingway Cereno 50 nie stanowią wielkiego obciążenia dla kieszeni. Podobnie koszty paliwa nie doprowadzą do rozpaczy . Zwłaszcza jeśli zaopatrujemy się w sklepie cylindry.pl. Gdzie dział - Kingway Cereno 50 -części jest bardzo dobrze zaopatrzony . Cereno jest wyjątkowo oszczędny. Specyfika obudowy sprawia, że wymiana linki gazu nie jest już taka prosta, lecz dla odmiany klocki tylnego hamulca są prawie na wierzchu.

Czyli co? Jazda próbna i zakupy?

Mówię Wam, naprawdę warto!

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania