Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

JONWAY

Podkategorie

Filtr paliwa na wężyk 5mm skutery quady motyckle

Dostępny
7,00 zł

Przewód paliwa średnica 5mm długość - 1mb

Dostępny
7,00 zł

Zacisk przewodu paliwa

Dostępny
1,00 zł

ŻARÓWKA 12V 23W MINI

Dostępny
4,00 zł

ŻARÓWKA 12V 45/40W Z KOŁNIERZEM

Dostępny
5,69 zł

ŻARÓWKA 12V 35/35W H4 HS1 OSRAM

Dostępny
24,60 zł

ŻARÓWKA 12V 35/35W H6 TAKO

Dostępny
10,23 zł

ŻARÓWKA 12V 25/25W H6M

Dostępny
10,00 zł

ŻARÓWKA 12V 10W

Dostępny
1,50 zł

uszczelka głowicy poj 250

Dostępny
12,24 zł

O firmie Jonway

Firma Jonway została założona w latach 80 ubiegłego wieku. Od samego początku jej zakres usług oraz ogólny zamysł ograniczał się wyłącznie do motocykli, quadów i małych aut oraz podzespołów do nich. Dokładnie tak jest do dzisiaj, a to prywatne przedsiębiorstwo produkuje bardzo dobrej jakości nie tylko pojazdy ale i części, zwłaszcza elementy karoserii do quadów i aut.

  Zaglądając na stronę firmy Jonway naszym oczom ukaże się naprawdę bogata oferta różnorodnych produktów, na samym początku warto zaznaczyć, że są one naprawdę dobrej jakości, co może nas mile zaskoczyć. Nowe oraz eleganckie produkty sprawią, że po ich zakupie będziemy w centrum uwagi, a nowoczesny miejski styl będzie na TOP’ie przez wiele lat. Przedsiębiorstwo to kładzie szczególny nacisk na kontakty z klientem oraz spełnianie jego oczekiwań, które nie są proste do spełnienia jednak od początku działalności Jonway pod tym względem radzi sobie znakomicie, co zdecydowanie zachęca do korzystania z ich szczególnych i niezastąpionych ofert.

  Kolejną kwestią jaką bez wahania należy zaznaczyć, to odpowiedni dobór komponentów podczas produkcji motocykli oraz samochodów, które sprawiają, że znacznie zmniejsza się pobór energii, dodatkowo możemy liczyć na bardzo precyzyjną i łatwą kontrolę nad pojazdem oraz bezpieczeństwo podczas jego prowadzenia. Niezależnie na jaki model się zdecydujemy będzie on pod każdym względem znakomity, a także zmniejszony do minimalnych rozmiarów oraz wagi co w warunkach miejskich ma znaczenie. Wiele lat doświadczenia na rynku jakie bez wątpienia posiada firma Jonway pozwala klientom uzyskać znakomite i godne polecenia produkty. Wiele osób spełniło swoje marzenia o wygodnych i małych pojazdach miejskich. 

Loading...