Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

BAROSSA CHEETAH 170

SMC Barossa 170 części

SMC BAROSSA 170 CHEETAH 

Słyszeliśmy już ze strony władzuchny, że „sorry, taki mamy klimat” i super! Dla miłośników prawdziwej przygody to, co dzieje się teraz za oknem jest wprost wymarzoną aurą, by wypróbować możliwości SMC Barossa 170. Quad wydaje się stworzony do zimowych ewolucji, a nawet na śniegu lepiej się spisuje, aniżeli na piachach. Wysiłek przy utrzymaniu kiery i adrenalina skutecznie zabezpieczą przed przemarznięciem. W razie czego można podłożyć gazetę pod kurtkę. Chroni przed zimnem w stu procentach, a i poczytać można w wolnym czasie.

13 KM nie tylko jest w stanie efektownie poderwać przód (jedynka), ale umożliwia także swobodne slajdy i skoki, które najskuteczniej podnoszą ciśnienie. Obrys konstrukcji mieszczący się w kwadracie znacznie poprawia bezpieczeństwo, eliminując możliwość zaliczenia dzwona do minimum.

SMC Barossa 170 – części, opinie

Zachwytów jest tak wiele, że aż staje się to nudne. Po prostu w tym przedziale cenowym trudno jest o lepszy sprzęt. Niskie ceny części do quadów SMC Barossa 170 sprawiają, że eksploatacja nie nadwyręża kieszeni, o czym można przekonać się, odwiedzając stronkę „cylindry.pl”. Klasyczna skrzynia biegów pozwala na pełną kontrolę wydajności i dynamiki jazdy, chociaż wymaga stałej uwagi. Pewne ryzyko niesie ze sobą elektryczny rozruch. Warto o nim pamiętać decydując się na forsowanie strumyków czy nawet niewielkiego bajorka.

Powroty na stały ląd po wykonanym skoku lepiej przyjmować na nogi, twarde amory z pewnością nie są w stanie stłumić kontaktu z ziemią. Jedyne co budzi wątpliwości, to zastosowanie łańcucha do przeniesienia napędu. Duże naprężenia wymuszają częste interwencje w celu jego naciągnięcia. Przy okazji można sprawdzić linki gazu.

Czyli co, spotykamy się na szlaku? W sumie wystarczy skarpeta pod skorupą i można śmigać. Ważne, że jest na czym.

Loading...