Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

ROMET CRS 125 - CZĘŚCI

Romet CRS 125, klasyk z niespodzianką

Owszem, bike śliczny jest niebywale. Trochę cross, trochę enduro. W sumie Romet CRS 125 jest pomyślany zgodnie z zasadą: „dla każdego coś miłego”, i to się sprawdza.

Fajny, sportowy design robi pozytywne wrażenie, jednak w terenie o rywalizacji można zapomnieć, chyba że ktoś akurat pakuje na rzeźbę i w ramach ćwiczeń wyciąga swoją bestię z piachu lub błota. Motor jest po prostu za ciężki na nieutwardzone nawierzchnie, a przez to niestabilny. Owszem, przejechać, przejedzie, ale o sportowej rywalizacji nie ma co myśleć. I to jest właśnie owa niespodzianka.

Romet CRS 125 - części

11 KM w żadnym wypadku nie wystarczy, by osiągnąć podawane przez producenta 90 km/h. W sumie i tak nie ma takiej potrzeby, lecz jak już się słowo rzekło…

Dobrze, że części są dostępne i niedrogie. Na „cylindry.pl” znajdzie się wszystko, co potrzebne, by podrasować sprzęt. Dopiero wtedy można zacząć mówić coś o osiągach.

Romet CRS 125 – części, opinie

Czy to możliwe, by bike nie miał żadnych zalet? Nie, to nie o to chodzi. Ma i to sporo, Rzecz w tym, że jeżeli ogłasza się szumnie, że pojawił się nowy pogromca bezdroży, niech przynajmniej to cudo nie utyka w byle bajorze. W ten sposób producent sam się wpuścił w tzw. maliny. Nie ma, że boli.

Na pewno jest to pojazd mało awaryjny, skrzynia pracuje nad podziw precyzyjnie, a biegi wskakują bardzo lekko, co akurat w terenówce jest dużą zaletą. Niedomagania serca próbuje niwelować bardzo dobre zawieszenie. Jednym słowem, orkiestra chce grać, tylko dyrygent cieniutki. Bywa.

Czyli, omijamy wertepy, nie spieszymy się i będzie dobrze. A przynajmniej trzeba mieć taką nadzieję.

Loading...