Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5040 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

WONJAN WJ50 50 - CZĘŚCI

Katalog części
Wyświetla 1-16 of 255 produktów

WONJAN  WJ50 , motorower 

Prawie James Bond pośród motorowerów, bo jak inaczej nazwać sprzęt posługujący się taką ilością handlowych określeń? Jedziemy po kolei: Wonjan WJ50, GR200, Benzer, Zipp, aż trudno się połapać!

Jakby tu go opisać?

Klasyk wczesnych lat 90 na bogato. Na baku pojawiają się pierwsze kanty, koła ma się rozumieć odlewane, przekładnia ręczna, masywne budziki rozruch z kopa i elektryk. Aż się prosi o montaż pługu, który nada pięćdziesiątce powagi i masywności. Silnik dysponuje czterema konikami, więc trochę bajerów z pewnością mu nie zaszkodzi.

Co to pług?

To spojler umieszczany za przednim kołem, głównie w ścigaczach. Ma na celu chronić elementy silnika przede wszystkim, co wydostaje się spod koła w czasie jazdy. Dodatkowo rozprowadza wodę na boki w słotne dni, zabezpieczając obuwie przed przemoknięciem. Są jeszcze inne zalety, lecz nie o nich mieliśmy tutaj mówić. W każdym razie lans z pługiem jest w stu procentach skuteczny!

Uwaga, cytat: „pług to magnes na laski”!

Wonjan WJ50 -części

Podobnie jak w przypadku innych modeli z rocznika 2011, tak i tutaj można mówić o szczęściu, jeśli dostanie się pełny zestaw części do Wonjan WJ50. Na „cylindry.pl” widziano jeszcze kilka sztuk, lecz nie oszukujmy się, trzeba wspomagać się kompatybilnymi zamiennikami. Zresztą klocki, linki gazu, a nawet całe układy robione są dzisiaj pod normy, a to oznacza, że powinny współpracować. Czasami potrzeba jedynie odrobina cierpliwości.

Wonjan WJ50 -części, opinie

Silny i sprawny, to już coś! Nie wymaga nadmiernej uwagi. Ot, wystarczy przelecieć szmatką po powrocie z wojaży, sprawdzić połączenia przewodów, standard.

Ale, co ja tam o konserwacji, kiedy wszyscy już pewnie szukacie tanich pługów w sieci…

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania