Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5037 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

FERRO 900 50 - CZĘŚCI

Katalog części
Wyświetla 1-16 of 245 produktów

Ferro 900 motorower 50

Nowoczesny design ze sportowym zacięciem sprawiają, że Ferro 900 można śmiało określić mianem Ferrari wśród pięćdziesiątek.

Kolos w swojej klasie sprawia, że ciężko oprzeć się pokusie obejrzenia z bliska układu napędowego. Dopiero dokładne oględziny pozwalają stwierdzić, że mamy do czynienia motorowerem.

Konstrukcja pojazdu wręcz zachęca do jazdy wyczynowej, co z kolei sprawia, że nieco szybciej zużywają się elementy układu napędowego, linki gazu oraz klocki. Priorytetem powinna być możliwość natychmiastowej wymiany, co skutecznie umożliwia konto zarejestrowane na stronie „cylindry.pl”. Czeka tam bogaty wybór części oraz profesjonalna obsługa zapewniająca szybką realizację zamówienia wraz z dostawą.

Ferro 900 – części

Nie jest tajemnicą, że całodobowy dostęp do części zamiennych, to dopiero połowa sukcesu. W sklepie „cylindry.pl” mamy także sprzęt najwyższej jakości pochodzący od uznanych producentów. Strategia rozwoju firmy opiera się na zadowoleniu klientów, a nie na ilości sprzedaży. Z pewnością wysoka jakość oferowana przez Ferro 900 – części sprawi, że z tym większą przyjemnością dokonamy kolejnych zakupów, tym bardziej że poza naprawami, można tu nabyć wyposażenie niezbędne do wykonania tuningu mechanicznego.

Ferro 900 – części, opinie.

Długość niemal dwa metry, hamulce bębnowe, zapewniające większą sterowność na śliskich powierzchniach, duże koła i ponad metr wysokości. Jest to niewątpliwie namiastka maszyn wyczynowych, na które wielu z nas w przyszłości się przesiądzie.

Obawy może jedynie budzić coraz młodszy wiek motocyklistów, co w połączeniu z pazurem, jaki niewątpliwie pokazuje Ferro 900, może przynieść zaskakujące efekty.

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania