Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5091 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

Kingway Street 50 - części

Katalog części
Wyświetla 1-16 of 200 produktów

 Uwaga nowość, pięćdziesiątka z manualną skrzynią biegów!

No, może nie taka znowu nowość, ale serce żywiej bije, kiedy jest sposobność samemu kontrolować sytuację na trasie. Twardziele już tak mają, i to pewnie dla nich został stworzony Kingway Street.

Żadnych wariatorów i takich tam wynalazków, czysta technika jazdy! A jak się jeszcze sprzęt podkręci tu i tam, ta nawet zaszaleć można. A, co?! Tym bardziej że i możliwości lansu są znakomite.

Kingway Street – części

Zacznijmy od początku. Maszynka bardzo udaje rasowego ścigacza i trzeba to przyznać, z dobrym skutkiem. Fajnie zaprojektowane osłony ukrywają przed laikami to, czego widzieć nie powinni. Przydałby się jeszcze jakiś pług, ale z powodu chłodzenia „wiatrem”, producent postanowił zrezygnować z tego pomysłu.

O tym, że serce ma 49 cm³, informuje gawiedź klang i rozmiary. Właśnie dlatego zachwycam się osłonami. Nic tak bowiem nie irytuje, jak przeciąg między nogami z powodu dziur w ramie. Wiadomo, niewielki silnik nie jest w stanie wypełnić wolnych przestrzeni za przednim kołem. Z drugiej strony, jak się nie ma co wsadzić, to już lepiej się z tym nie obnosić. Się zasłania i po krzyku.

Kingway Street – części, opinie

Pojazd ma prawie dwa metry długości, jest dobrze wyważony a 3,2 KM, w zupełności wystarczą do jazdy solo. Z pasażerem jest już nieco gorzej, tu trzeba ściemnić, że kontrolka się świeci i nie można szybciej. Grunt, żeby z honorem.

Spalanie też nie drenuje kieszeni, 2,4 litra na setkę daje pole do popisu. Elektryczny rozruch koi nerwy delikatnym szumem, chociaż i tak tylko kopniak dodaje bikerowi fasonu.

Jeszcze tylko odpowiedni gajer i można świat zdobywać. Ja w każdym razie chętnie spróbuję.

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania