Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5091 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

ZIPP SHOCK 50 - CZĘŚCI

Katalog części
Wyświetla 1-16 of 203 produktów

Zipp SHOCK 50 motorower 

Nie brakuje odważnych, którzy określają go mianem „ścigacza”, chociaż w przypadku pięćdziesiątki jest to nader ryzykowne. Prawdopodobnie autorzy tego przydomku bardziej sugerowali się wyglądem, aniżeli osiągami. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że motorower Zipp Shock 50 potrafi zaskoczyć dynamiką ruszania. Jeszcze bardziej zaskakuje niska cena części, pod warunkiem, że znajdziemy odpowiedniego dostawcę. Nie chodzi tu o to, by byle co i byle gdzie, lecz o sprawdzoną firmę, jaką jest bez wątpienia sklep internetowy „cylindry.pl”.

Zipp Shock 50 – części.

Bez względu na to, czy decydujemy się na tuning mechaniczny, czy tylko okresową wymianę podzespołów na „cylindry.pl” znajdziemy wszystko, co niezbędne. Zipp Shock 50 – części, to całodobowy dostęp, profesjonalna obsługa i natychmiastowa wysyłka. Od poważnych elementów silnika po mechaniczne drobiazgi typu klocki, linki gazu, czy nawet plastiki, wszystko w jednym miejscu, bezpośrednio od najlepszych producentów. Istnieje również możliwość kontaktu z pracownikiem sklepu, choćby w celu zasięgnięcia informacji o poszukiwanej części lub kontroli własnych zamówień.

Zipp Shock 50 – części, opinie.

Doprawdy, trudno nie zauważyć Zipp Shock 50 na drogach i ulicach, cieszy się stale rosnącą popularnością, choćby z powodu obszerniejszego zbiornika paliwa, który przy małym spalaniu zapewnia dłuższą podróż bez konieczności tankowania. Świetnie daje sobie radę w miejskim tłoku, choć poniektórzy twierdzą, że mógłby być nieco obszerniejszy.

Cóż, ślizgacz to nie limuzyna, natomiast wolność i przygoda zdecydowanie źle znoszą luksusy.

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania