Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5041 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

ROMET OGAR 900 50 - CZĘŚCI

Katalog części
Pokrywa bębna hamulca Torq Blizzard Pokrywa bębna hamulca Torq Blizzard 2

POKRYWA BĘBNA TYLNEGO KOŁA ZE SZCZĘKAMI

Części do motocykli od 50 do 350
W 131 ZQD4231 UWAGA TESTER
57,94 zł
Aluminiowa pokrywa bębna hamulca , ze szczękami , rozpieraczem szczęk oraz dźwignią rozpieracza . Dedykowana do klasycznych motorowerów na kołach 17 cali
Sprężyna zapadki zmieniacza biegów do Romet Ogar Sprężyna zapadki zmieniacza biegów do Romet Ogar 2

SPRĘŻYNA ZAPADKI ZMIENIACZA BIEGÓW

Części do motocykli od 50 do 350
N 131-192 02-SK50-24323-1P47FM ( zapas do pudełka)
5,00 zł
Sprężyna zapadki , umieszczonej przy rolce bębna wybieraka biegów . Określana tez jako sprężyna zmieniacza biegów , lub sprężyna pozycjonera . Dedykowana głównie do klasycznych motorowerów . Uwaga . sprężyna kompatybilna jedynie z zapadka widoczna na zdjęciu nr 1.
Wyświetla 1-16 of 207 produktów

Romet Ogar 900 , motorower poj 50

Jak to w chińskiej kuchni, wzięto wszystkiego po trochu i wyszło coś pysznego. Tak więc mamy serce żywcem skopiowane z Hondy Super Club, rama od Yamahy X1 reszta dziwnie przypomina Longbo LB50Q-5. I tak oto powstała całkiem udana mieszanka o nazwie Romet Ogar 900, za którą firma Arkus & Romet Group otrzymała wyróżnienie w kategorii wzorów przemysłowych w konkursie „Dobry Wzór” XV edycja.

Faktycznie, sprzęt jest wymarzony do lansu a design trudny do zweryfikowania. Z przodu mamy do czynienia z żużlowcem rodem z XXII wieku, dalej wysoki łącznik ze skośnie do góry prowadzoną obudową. Całość zwieńczona długą wygodną kanapą. Ogólne pozytywne wrażenie psuje moim skromnym zdaniem wydech, który sprawia wrażenie, jakby był na siłę przymocowany od zupełnie innego modelu.

Romet Ogar 900 – części

Z tym może być gorzej. Produkcja pojazdów została zakończona, zatem trzeba mieć trochę szczęścia, by znaleźć właściwe wyposażenie. Można w tym celu zdać się na doświadczonego dostawcę, jakim bez wątpienia są „cylindry.pl”. Tam Romet Ogar 900 – części dostępne są przez całą dobę.

Motorower jest spory a przez to wygodny. Duże koła 17” uniezależniają go od rodzaju nawierzchni, a prawie cztery konie dają sercu wystarczającą moc, bez względu na ukształtowanie terenu.

Oficjalna prędkość wynosi 45 km/h, lecz pozwolę sobie zaszyfrować, że to jest właśnie wersja „oficjalna”. Wiecie, o co kaman?

Skrzynia biegów to klasyk, przeniesienie łańcuchowe, zapłon elektryk i kopniak. Jednym słowem same zalety! Aż szkoda, że nie zadomowiły się na naszych drogach.

Romet Ogar 900 – części, opinie

Leniuszkom nieco przeszkadza konieczność zmiany biegów, choć właśnie to powinno dawać największą radochę. Nie ma nic przyjemniejszego, jak wyrwać do przodu po redukcji.

Serce Ogara znosi cierpliwie pasażera. O pasażerkę sam się prosi, tym bardziej że rzuca się w oczy z daleka, czarując estetyką.

Wracamy do tego nieszczęsnego wydechu. Wystająca pod spodem rura jest szczególnie podatna na uszkodzenie od wystającego korzenia lub innych wypukłości.

No, ale czy koniecznie od razu trzeba pchać się w krzaki? Jest tyle innych sposobów, by cudownie spędzić czas, prawda?

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania