Wybierz swój pojazd (2518 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

GB MOTORS FIRST 50 4T - CZĘŚCI

GB MOTORS FIRST skuter 50 czterosuwowy 

Polecamy zapoznanie się z nasza ofertą części do GB Motors First . Skuter ten zaskarbił sobie sympatię użytkowników z Polski i innych krajów środkowej Europy. Nasze podzespoły obejmują wszystkie układy wchodzące w skład Twojego Firsta . Można wymieniać bez końca, warto jednak w pierwszej kolejności wymienić te najważniejsze: układ hamulcowy, układ chłodzenia, układ paliwowy, filtry czy wszystko związane z silnikiem. W kategorii związanej z układem paliwowym prym wiodą gaźniki . Wspomnieć należy również o takich nietypowych kategoriach jak części tuningowe do GB Motors First . W nich znajdziesz kolorowe przedłużki amortyzatora, sportowe manetki w różnych odcieniach i kształtach, czy wreszcie blokady

Części zamienne do GB Motors First to także plastiki i wszelkiego rodzaju owiewki, a więc wszystko to, co często rysuje i obija się podczas zwykłej, miejskiej eksploatacji. Wymieniając u nas szyby czołowe i lusterka zapewnisz sobie komfort i bezpieczeństwo.

Katalog części

PASEK NAPĘDOWY 669/18/30 SKUTERY 4T

Części do skuterów
104-58
21,00 zł
Dobrej jakości , niedrogi pasek napędowy rozmiar 669/18/30 do czterosuwowych skuterów na kołach 10 calowych .
17,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.

USZCZELKI SILNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów
104-60
14,00 zł
Zestaw uszczelek silnika do skutera 4T . Z uszczelką pod głowicę i pod cylinder o pojemności 50 cm

WAŁ KORBOWY DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów
74-80
98,00 zł
Standardowy wał korbowy do skuterów czterosuwowych .Ze spasowanymi łożyskami  Wał korbowy z zębatką napędzającą pompę oleju  na 16 zębów ( zdjęcie nr 3 ) Główka korbowodu współpracująca ze sworzniem tłokowym 13mm
Wyświetla 1-16 of 220 produktów

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.