Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5038 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

MOTO ZETA RALLY 50 4T - CZĘŚCI

Katalog części
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Pasek napędowy skutery 4T Pasek napędowy skutery 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 729/17/28 WM MOTOR SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
WM MOTOR
74-169D AW0134
17,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 729/18/29 , firmy WM MOTOR do czterosuwowych skuterów na kołach 12 i 13 calowych .
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2

WAŁEK PÓŁKSIĘŻYC ROZRUSZNIKA DO SKUTERA 4T

Części do skuterów chińskich
74-129
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Wał korbowy do skuter 4T Wał korbowy do skuter 4T 2

WAŁ KORBOWY DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów chińskich
74-80
92,00 zł
Standardowy wał korbowy do skuterów czterosuwowych .Ze spasowanymi łożyskami  Wał korbowy z zębatką napędzającą pompę oleju  na 16 zębów ( zdjęcie nr 3 ) Główka korbowodu współpracująca ze sworzniem tłokowym 13mm
Bendix do skutera 4T Bendix do skutera 4T 2

BENDIX SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-7
26,00 zł
Bendix do skutera 4T Inna nazwa to sprzęgło rozrusznika do skuterów czterosuwowych poj 50. z silnikami 139QMA/139QMB
Wyświetla 1-16 of 293 produktów

MOTO ZETA RALLY skuter 50 czterosuwowy 

Był sobie onegdaj Zaporożec, auto produkcji radzieckiej, budzące szczególną fascynację gawiedzi. Nie dlatego, że był szczególnie urodziwy, podziw wzbudzały dwie dysze umieszczone po bokach, dziury niczym w odrzutowcu! Podobnie prezentuje się Moto Zeta Rally 50, co sprawia wrażenie, że pojazd posiada dwie turbiny umieszczone po bokach skutera. Jednak to wszystkie podobieństwa z radzieckim cudem techniki. Mimo swojej wytrzymałości Moto Zeta Rally 50 jest szczególnie wrażliwy na zimno, co w przypadku „garażowania” na zewnątrz przynieść może fatalne skutki. W takich sytuacjach ratunkiem może być jedynie doświadczony dostawca części, jakim niewątpliwie są „cylindry.pl”.

Moto Zeta Rally 50 – części.

Wystawiony na czynniki zewnętrzne, skuter przejawia wiosną zadziwiającą utratę mocy. Z lekka zapuszczone klocki, linki gazu i plastiki to nic w porównaniu ze stanem gumowych elementów, uszczelek, simeringów. Moto Zeta Rally 50 – części, to możliwość dokonania wszelkich niezbędnych napraw przed dłuższym postojem dzięki wcześniej sporządzonej liście wszelkich akcesoriów. Z uwagi na przebogate zaopatrzenie magazynów sklepu „cylindry.pl”, dobrze jest do tego podejść systemowo. Pozwoli to uniknąć przestojów w czasie prac konserwacyjnych.

Moto Zeta Rally 50 – części, opinie.

Jak już była mowa, jednoślad wykazuje sporą żywotność i manewrowość. Opisane wloty świetnie spisują się jako chłodzenie serca jednostki. W sumie na minus można zaliczyć jedynie ową zimową wrażliwość. W przypadku braku możliwości schowania maszynki pod dachem dobrze jest zaopatrzyć się w pokrowiec oraz uruchamiać sprzęt przynajmniej co trzeci dzień.

Tak zadbany, ruszy za kilka miesięcy z kopyta, budząc uzasadnioną zazdrość całej motoryzacyjnej gawiedzi.

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania