Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

Router Metro City 50 4T

PASEK NAPĘDOWY 669/18/30 SKUTERY 4T

Dostępny
23,93 zł

Przekaźnik rozrusznika skuter 2T i 4T

Dostępny
23,86 zł

BAGNET OLEJU , MIARKA SKUTER 4T

Na wyczerpaniu
3,12 zł

ŚLIZGI PROWADNICE ŁAŃCUSZKA ROZRZĄDU

Dostępny
21,46 zł

WENTYLATOR MAGNETA DO CHIŃSKI SKUTER 4T

Dostępny
14,02 zł

NAKRĘTKA WAŁU KORBOWEGO M12 SKUTERY 4T

Dostępny
3,38 zł

ZĘBATKA POMPY OLEJU DO SKUTERÓW 4T

Dostępny
10,00 zł

ŚRUBY POKRYWY PASKA NAPĘDOWEGO DO SKUTERÓW 4T

Dostępny
17,94 zł

Filtr paliwa na wężyk 5mm skutery quady motyckle

Dostępny
5,23 zł

Pokrywa silnika skuter 4T koła 10 firmy Moretti

Dostępny
88,00 zł

WAŁEK PÓŁKSIĘŻYC ROZRUSZNIKA DO SKUTERA 4T

Dostępny
15,00 zł

Router Metro City 50 - części i tuning

Da się lubić, wytrzymały i łatwy w prowadzeniu z pewnością odwdzięczy się troskliwemu właścicielowi. Jednak, jak każde urządzenie, od czasu do czasu wymaga konserwacji. Warto więc zawczasu zapoznać się z ofertą sklepu cylindry.pl, by zapewnić sobie stały dostęp do tanich, aczkolwiek solidnych części do skutera Router Metro City.

Router Metro City-części.

Istotnym czynnikiem dbałości o pojazd, jest zapewnienie sobie stałego dostępu do części, przy czy ważne jest, by pochodziły one z jednego źródła. Chodzi o to, że akcesoria jednego producenta zachowują pewną kompatybilność w eksploatacji, gwarantując niezawodność przez dłuższy czas. Szczególnie elementy stale poddawane naprężeniom i tarciom (cylinder, gaźnik, linki gazu itp.), wymagają kontroli i okresowym wymianom. Warto zatem mieć stałe konto na portalu, choćby po to, by na bieżąco śledzić historie zakupów i pojawiające się nowinki techniczne.

Skuter Router Metro City.

Rosnąca popularność tych jednośladów świadczy o tym, że producentowi udało się trafić w przysłowiową dziesiątkę, jeśli chodzi o rynek skuterów. Przede wszystkim ceną połączoną z wytrzymałością, Nikogo nie dziwią kilkuletnie egzemplarze pracujące i wyglądające niemal jak fabrycznie nowe. Obsługa techniczna z uwagi na prostotę konstrukcyjną jest niezwykle łatwa. Praktycznie każdy element można swobodnie wymontować, nawet nie mając szczególnych zdolności technicznych. To z kolei sprzyja tuningowaniu skutera we własnym zakresie, w czym pomogą części oraz plastiki z „cylindry.pl”. Łatwość prowadzenia sprawia, że skuter jest chętnie dosiadany również przez panie.

Skuter Router Metro City, opinie.

Pośród użytkowników skuter zbiera zdecydowanie pozytywne recenzje. Oczywiście, jak wszędzie znajdą się malkontenci narzekający na niskie osiągi maszyny, jednak te opinie wynikają w większości przypadków z braku wiedzy technicznej, na co wskazuje realna moc pojazdu w stosunku do drobnego układu napędowego. 3,4 KM wydaje się w zupełności wystarczające w odniesieniu do wagowo małej pięćdziesiątki.

Zadaniem skutera jest szybkie i sprawne przemieszczanie się w miejskim tłoku i z tego pojazd wywiązuje się znakomicie.

Loading...