Wybierz swój pojazd (2501 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

ROUTER METRO CITY 50 4T - CZĘŚCI

ROUTER METRO CITY skuter 50 czterosuwowy 

Da się lubić, wytrzymały i łatwy w prowadzeniu z pewnością odwdzięczy się troskliwemu właścicielowi. Jednak, jak każde urządzenie, od czasu do czasu wymaga konserwacji. Warto więc zawczasu zapoznać się z ofertą sklepu cylindry.pl, by zapewnić sobie stały dostęp do tanich, aczkolwiek solidnych części do skutera Router Metro City.

Router Metro City-części.

Istotnym czynnikiem dbałości o pojazd, jest zapewnienie sobie stałego dostępu do części, przy czy ważne jest, by pochodziły one z jednego źródła. Chodzi o to, że akcesoria jednego producenta zachowują pewną kompatybilność w eksploatacji, gwarantując niezawodność przez dłuższy czas. Szczególnie elementy stale poddawane naprężeniom i tarciom (cylinder, gaźnik, linki gazu itp.), wymagają kontroli i okresowym wymianom. Warto zatem mieć stałe konto na portalu, choćby po to, by na bieżąco śledzić historie zakupów i pojawiające się nowinki techniczne.

Skuter Router Metro City.

Rosnąca popularność tych jednośladów świadczy o tym, że producentowi udało się trafić w przysłowiową dziesiątkę, jeśli chodzi o rynek skuterów. Przede wszystkim ceną połączoną z wytrzymałością, Nikogo nie dziwią kilkuletnie egzemplarze pracujące i wyglądające niemal jak fabrycznie nowe. Obsługa techniczna z uwagi na prostotę konstrukcyjną jest niezwykle łatwa. Praktycznie każdy element można swobodnie wymontować, nawet nie mając szczególnych zdolności technicznych. To z kolei sprzyja tuningowaniu skutera we własnym zakresie, w czym pomogą części oraz plastiki z „cylindry.pl”. Łatwość prowadzenia sprawia, że skuter jest chętnie dosiadany również przez panie.

Skuter Router Metro City, opinie.

Pośród użytkowników skuter zbiera zdecydowanie pozytywne recenzje. Oczywiście, jak wszędzie znajdą się malkontenci narzekający na niskie osiągi maszyny, jednak te opinie wynikają w większości przypadków z braku wiedzy technicznej, na co wskazuje realna moc pojazdu w stosunku do drobnego układu napędowego. 3,4 KM wydaje się w zupełności wystarczające w odniesieniu do wagowo małej pięćdziesiątki.

Zadaniem skutera jest szybkie i sprawne przemieszczanie się w miejskim tłoku i z tego pojazd wywiązuje się znakomicie.

Katalog części

PASEK NAPĘDOWY 669/18/30 SKUTERY 4T

Części do skuterów
104-58
21,00 zł
Dobrej jakości , niedrogi pasek napędowy rozmiar 669/18/30 do czterosuwowych skuterów na kołach 10 calowych .
17,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.

USZCZELKI SILNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów
104-60
14,00 zł
Zestaw uszczelek silnika do skutera 4T . Z uszczelką pod głowicę i pod cylinder o pojemności 50 cm

WAŁ KORBOWY DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów
74-80
98,00 zł
Standardowy wał korbowy do skuterów czterosuwowych .Ze spasowanymi łożyskami  Wał korbowy z zębatką napędzającą pompę oleju  na 16 zębów ( zdjęcie nr 3 ) Główka korbowodu współpracująca ze sworzniem tłokowym 13mm
Wyświetla 1-16 of 171 produktów

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.