Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

Kingway Tiggero

PASEK NAPĘDOWY 729/17/28 WM MOTOR SKUTER 4T

Dostępny
17,00 zł

Przekaźnik rozrusznika skuter 2T i 4T

Dostępny
20,57 zł

BAGNET OLEJU , MIARKA SKUTER 4T

Dostępny
10,00 zł

ŚLIZGI PROWADNICE ŁAŃCUSZKA ROZRZĄDU

Dostępny
16,00 zł

WENTYLATOR MAGNETA DO CHIŃSKI SKUTER 4T

Dostępny
14,02 zł

NAKRĘTKA WAŁU KORBOWEGO M12 SKUTERY 4T

Dostępny
3,08 zł

ZĘBATKA POMPY OLEJU DO SKUTERÓW 4T

Dostępny
10,00 zł

ŚRUBY POKRYWY PASKA NAPĘDOWEGO DO SKUTERÓW 4T

Dostępny
27,37 zł

Pokrywa silnika skuter 4T 43cm firmy Moretti

Dostępny
83,92 zł

WAŁEK PÓŁKSIĘŻYC ROZRUSZNIKA DO SKUTERA 4T

Dostępny
15,00 zł

Kingway Tiggero części i tuning

Często zakupiony sprzęt sprawia wiele problemów, w najmniej oczekiwanym momencie coś pęka, zostaje uszkodzony ważny element, który uniemożliwia odpalenie pojazdu. Rynek coraz częściej otwiera się na klientów, bez wychodzenia w domu, zaledwie w kilku kliknięciach myszką wystarczy, by zakupić potrzebne części zamienne i tuningowe do Kingway Tiggero . Sklep internetowy oferuje szeroki wybór potrzebnych elementów, co ważne w bardzo korzystnej cenie. Nie obawiaj się, jeśli coś nie będzie pasować wystarczy dokonać u nas zwrotu, a problem zostanie w bardzo szybkim tempie rozwiązany.

Charakterystyka Kingway Tiggero

Nowoczesny skuter  to idealne rozwiązanie dla młodych kierowców. Prosty w obsłudze sprzęt, a co ważne na dzisiejsze czasy bardzo ekonomiczny. Budowa modelu jest bardzo prosta, solidna stalowa rama, tradycyjne elementy, jak chociażby przednia lampa, a także atrakcyjne barwy. Silnik charakteryzuje się 49cm3 pojemnością, jest on czterosuwowy, posiada jeden cylinder. Niezbyt ciężki pojazd, maksymalna prędkość (v-max) 45 km/h.

Opinie o Kingway Tiggero 

Opinie na rynku są różne, jednak wielu użytkowników skłania się ku opinii, że lepszego pojazdu nie można znaleźć. Lekki, każdy sobie poradzi, nawet nieduża osoba, która potrzebuje pojazdu do pracy, by szybko i sprawnie pokonać niewielki odcinek drogi. Skuter to połączenie klasyki z normami unijnymi, które dają nam pewność doskonałego pojazdu.

Loading...