Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (4786 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

KINGWAY MOSQUITO 50 4T - CZĘŚCI

Katalog części
Pasek napędowy skutery 4T Pasek napędowy skutery 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 729/17/28 WM MOTOR SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
WM MOTOR
74-169D AW0134
17,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 729/18/29 , firmy WM MOTOR do czterosuwowych skuterów na kołach 12 i 13 calowych .
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2

WAŁEK PÓŁKSIĘŻYC ROZRUSZNIKA DO SKUTERA 4T

Części do skuterów chińskich
74-129
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Wał korbowy do skuter 4T Wał korbowy do skuter 4T 2

WAŁ KORBOWY DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów chińskich
74-80
92,00 zł
Standardowy wał korbowy do skuterów czterosuwowych .Ze spasowanymi łożyskami  Wał korbowy z zębatką napędzającą pompę oleju  na 16 zębów ( zdjęcie nr 3 ) Główka korbowodu współpracująca ze sworzniem tłokowym 13mm
Wyświetla 1-16 of 360 produktów

KINGWAY MOSQUITO 50 skuter czterosuwowy 

To, że skuter po zdjęciu blokad jest w stanie osiągnąć nawet 90 km/h, nie jest jeszcze szczytowym osiągnięciem. Prawdziwym wyczynem jest fakt, że niektórym wydaje się, iż podzespoły skutera Kingway Mosquito są fabrycznie przystosowane do takich naprężeń. Innymi słowy, kompletne zestawy tuningowe dostępne w sprzedaży nie powstały dlatego, że komuś się nudziło. Jest to warunek niezbędny, by przystosować sprzęt do nowych wyzwań. Tu potrzebny będzie inny cylinder, gaźnik, dysza itd.

Niejako przy okazji można skontrolować klocki, linki gazu a może nawet czas wymienić plastiki do skutera Kingway Mosquito. Przypominam także o paskach, których żywotność wynosi maksymalnie dwa sezony. Zapewniam, że samo zdjęcie blokad może przynieść więcej szkód, aniżeli pożytku. Kingway Mosquito – części są dostępne w przystępnych cena, pozostaje jedynie znaleźć profesjonalnego dostawcę i można świat zmieniać.

Kingway Mosquito – części, opinie

108 kilo mówi samo za siebie. Maszynka, a właściwie maszynisko należy do jednych z większych w swoim segmencie. To oznacza wysoki komfort nawet przy pełnej obsadzie. Zresztą ten walor zyskał jedną z najwyższych not pośród użytkowników.

Trochę to może dziwić, lecz pomiędzy zachwytami dotyczącymi serca, układu jezdnego, hamulców i elektroniki, najgorzej wypadła skrzynia biegów. Jest to bez wątpienia najsłabszy punkt tego modelu. W zamian za to pojawiają się niskie koszty utrzymania oraz bardzo korzystny stosunek jakości do ceny.

No i oczywiście wygłupy. Do wygłupów (cokolwiek by to znaczyło) Mosquito się nie nadaje.

Czy jest na to jakaś rada? Cóż, trzeba po prostu spoważnieć. Taka sytuacja…

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania