Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5091 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

KINGWAY MAXIMUS 50 4T - CZĘŚCI

Katalog części
Pasek napędowy skutery 4T Pasek napędowy skutery 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 729/17/28 WM MOTOR SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
WM MOTOR
74-169D AW0134
17,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 729/18/29 , firmy WM MOTOR do czterosuwowych skuterów na kołach 12 i 13 calowych .
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2

WAŁEK PÓŁKSIĘŻYC ROZRUSZNIKA DO SKUTERA 4T

Części do skuterów chińskich
74-129
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Wał korbowy do skuter 4T Wał korbowy do skuter 4T 2

WAŁ KORBOWY DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów chińskich
74-80
92,00 zł
Standardowy wał korbowy do skuterów czterosuwowych .Ze spasowanymi łożyskami  Wał korbowy z zębatką napędzającą pompę oleju  na 16 zębów ( zdjęcie nr 3 ) Główka korbowodu współpracująca ze sworzniem tłokowym 13mm
Wyświetla 1-16 of 370 produktów

KINGWAY MAXIMUS 50 , skuter czterosuwowy .

Nie tylko gabaryty, lecz także miano, jakim został wyróżniony przez producenta, świadczą o tym, że sprzęcior przeznaczony został dla bikerów cechujących się dużym stopniem hardości. No, bo wyobraźcie sobie twardziela, pomykającego na różowym maleństwie o dźwięcznej nazwie „Mickey Mouse”, czy innym „Nemo”. Nie! Gladiatorzy szos dosiadają jedynie Kingway Maximus, potęgując wrażenie cudownym barytonem wydobywającym się z czterotaktowego serca.

Niemal dwa metry długości przy ponad metrze wysokości muszą robić wrażenie!

Nawet dodatkowa osoba na kanapie może się cieszyć sporym komfortem, chociaż silnik przejawia wtedy lekkie problemy wytrzymałościowe. Trzeba jednak wspomnieć na usprawiedliwienie jednostki, że skuter waży aż 122 kilogramy, co musi wymuszać znaczny wysiłek dla niepozornej pięćdziesiątki. Lub skłaniać do odwiedzenia sklepu cylindry.pl . gdzie dział Kingway Maximus - części jest świetnie zaopatrzony .

Kingway Maximus – części, opinie.

Waga własna jednośladu, może stanowić wyzwanie dla osób o drobnej budowie ciała. Prowadzenie takiego słonia wymaga pewnej wprawy.

Długa, wygodna kanapa zakończona jest pomysłowym oparciem zamontowanym na pojemniku bagażowym. Mimo aktywnych blokad Kingway Maximus jest w stanie osiągnąć siedemdziesiątkę na budziku, i to wcale nie z górki!

Czy rozwiązanie 4T jest dobrym pomysłem? W tym wypadku to jedyny skuteczny sposób, na ograniczenie wysokości spalania. Przy 2T ponad 120-kilogramowy kolos potrzebowałby grubo ponad trzech litrów wachy, by w ogóle zacząć śmigać.

Kolejną ważną sprawą są plastiki do skutera Kingway Maximus. Zastosowanie rozwiązań blacharskich spowodowałoby, że masa kosiarki wzrosłaby do niebotycznych wartości.

Cóż, wybór jest stosunkowo prosty, albo się jedzie, albo… rdzewieje. Taka sytuacja.

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania