Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

KINGWAY HOOLIGAN 50 4T - CZĘŚCI

KINGWAY HOOLIGAN 50 , skuter czterosuwowy.

 Mieliśmy już gangi Rockersów, Aniołów śmierci i innych wynalazków. Mamy też naszych rodzimych chuliganów, lecz na szczęście w większości niezrzeszonych. A wszystko z powodu jednej irlandzkiej rodzinki o dźwięcznym nazwisku Hooligan, których specyficzny savoir-vivre zyskał sławę na całym świecie. Dotarła ona nawet do Państwa środka, motywując tamtejszego producenta do wypuszczenia na rynek skutera Kingway Hooligan. Sądząc po nazwie, jest to propozycja sprzętu klubowego, przeznaczonego dla wszystkich rodzimych niepokornych.

I faktycznie, prawie cztery koniki przy 7500 obr/min są w stanie dość szybko unieść bikera w tak zwaną siną dal, na wypadek wyższej konieczności. Parkowe ścieżki i kręte alejki między blokami to środowisko, w którym Hooligan czuje się wyśmienicie. W każdym razie radiowozy nie mają pojary.

Na uwagę zasługuje wręcz choinkowo oświetlona przednia obudowa.

Do wizerunku urwisa nie pasuje jedynie zgrabny kuferek z tyłu, odpowiedni raczej na zakupy, aniżeli okazjonalną zadymkę. Plastiki do skutera Kingway Hooligan aż proszą się o czarny lakier, chociaż i inne opcje dodają kosiarce odpowiedniego sznytu.

Kingway Hooligan – części, opinie.

Wiadomo, szybki, zrywny i wściekły! A jaki ma być? Osiem dyszek nie jest jakimś nadzwyczajnym zjawiskiem, chociaż znalazł się jeden fantasta przebąkujący coś o stu dziesięciu! Jak dla mnie, gostek otarł się o science fiction, lecz niech mu będzie.

Tuning jak najbardziej wskazany, bardziej pod względem mechanicznym, aniżeli udanego już designu. Tu akurat nie ma czego zmieniać. W przypadku Kingway Hooligan – części, to tylko z najwyższej półki, żeby nie było potem niespodzianek.

Wiadomo, byle czego to nawet Hooligan nie przyjmie! Lepiej takiemu kitu nie wciskać.

Loading...