Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5091 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

KINGWAY HOOLIGAN 50 4T - CZĘŚCI

Katalog części
Pasek napędowy skutery 4T Pasek napędowy skutery 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 729/17/28 WM MOTOR SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
WM MOTOR
74-169D AW0134
17,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 729/18/29 , firmy WM MOTOR do czterosuwowych skuterów na kołach 12 i 13 calowych .
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2

WAŁEK PÓŁKSIĘŻYC ROZRUSZNIKA DO SKUTERA 4T

Części do skuterów chińskich
74-129
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Wał korbowy do skuter 4T Wał korbowy do skuter 4T 2

WAŁ KORBOWY DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów chińskich
74-80
92,00 zł
Standardowy wał korbowy do skuterów czterosuwowych .Ze spasowanymi łożyskami  Wał korbowy z zębatką napędzającą pompę oleju  na 16 zębów ( zdjęcie nr 3 ) Główka korbowodu współpracująca ze sworzniem tłokowym 13mm
Bendix do skutera 4T Bendix do skutera 4T 2

BENDIX SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-7
26,00 zł
Bendix do skutera 4T Inna nazwa to sprzęgło rozrusznika do skuterów czterosuwowych poj 50. z silnikami 139QMA/139QMB
Wyświetla 1-16 of 301 produktów

KINGWAY HOOLIGAN 50 , skuter czterosuwowy.

 Mieliśmy już gangi Rockersów, Aniołów śmierci i innych wynalazków. Mamy też naszych rodzimych chuliganów, lecz na szczęście w większości niezrzeszonych. A wszystko z powodu jednej irlandzkiej rodzinki o dźwięcznym nazwisku Hooligan, których specyficzny savoir-vivre zyskał sławę na całym świecie. Dotarła ona nawet do Państwa środka, motywując tamtejszego producenta do wypuszczenia na rynek skutera Kingway Hooligan. Sądząc po nazwie, jest to propozycja sprzętu klubowego, przeznaczonego dla wszystkich rodzimych niepokornych.

I faktycznie, prawie cztery koniki przy 7500 obr/min są w stanie dość szybko unieść bikera w tak zwaną siną dal, na wypadek wyższej konieczności. Parkowe ścieżki i kręte alejki między blokami to środowisko, w którym Hooligan czuje się wyśmienicie. W każdym razie radiowozy nie mają pojary.

Na uwagę zasługuje wręcz choinkowo oświetlona przednia obudowa.

Do wizerunku urwisa nie pasuje jedynie zgrabny kuferek z tyłu, odpowiedni raczej na zakupy, aniżeli okazjonalną zadymkę. Plastiki do skutera Kingway Hooligan aż proszą się o czarny lakier, chociaż i inne opcje dodają kosiarce odpowiedniego sznytu.

Kingway Hooligan – części, opinie.

Wiadomo, szybki, zrywny i wściekły! A jaki ma być? Osiem dyszek nie jest jakimś nadzwyczajnym zjawiskiem, chociaż znalazł się jeden fantasta przebąkujący coś o stu dziesięciu! Jak dla mnie, gostek otarł się o science fiction, lecz niech mu będzie.

Tuning jak najbardziej wskazany, bardziej pod względem mechanicznym, aniżeli udanego już designu. Tu akurat nie ma czego zmieniać. W przypadku Kingway Hooligan – części, to tylko z najwyższej półki, żeby nie było potem niespodzianek.

Wiadomo, byle czego to nawet Hooligan nie przyjmie! Lepiej takiemu kitu nie wciskać.

Katalog części
Katalog części

KATALOG CZĘŚCI

Brak możliwości wyboru w tej grupie

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania