Wybierz swój pojazd (2981 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

KINGWAY GULIVER 50 4T - CZĘŚCI

KINGWAY GULIVER 50 , skuter czterosuwowy .

Już w 1726 roku Jonathan Swift przewidział, że podróże bez niego nie mogą się udać. Kingway Guliver to świetny towarzysz zarówno dalekich wojaży, jak i miejskiego survivalu, pośród zakorkowanych arterii. Wiedzą coś o tym dostawcy, wystawiając wysoką ocenę zwrotności i zrywności tej pięćdziesiątki. Dodatkową zaletą Gulivera jest jego niewysoka cena, co przy dość wysokiej jakości jest sporą zachętą do kupna jednośladu.

Parametry:

- Pojemność 49,9 cm;

- Silnik 4T;

- Chłodzony powietrzem;

- Felgi 12;

- Zbiornik paliwa 5 L;

- Skrzynia automat.

Długość wynosząca 1839 mm nie zapewnia wielkiego komfortu pasażerowi, jednak ma ogromny pozytywny wpływ na szybkość i zwrotność kosiarki. Niska waga dziewięćdziesięciu kilo sprzyja niskiemu spalaniu, nawet w mieście sprawiając, że skuter jest doskonałą alternatywą dla środków transportu publicznego. Chociaż wydaje się to niemożliwe, konstrukcja budowy sprzyja sterowaniu maszynką tak przez wielkoludów, jak i nieco mniejszym bikerom.

Kingway Guliver – części, opinie.

Niskie koszty eksploatacyjne to walor, który przemawia jednoznacznie za zakupem sprzętu przez młodszych, często mniej zasobnych we flotę użytkowników. Kingway Guliver – części można nabyć naprawdę tanio, wystarczy jedynie nawiązać współpracę z odpowiednim dostawcą.

Niewątpliwie interesujący i rzucający się w oczy jest nowoczesny design skutera. Plastiki do skutera Kingway Guliver nie tylko świetnie się prezentują, lecz także są starannie mocowane, co znacznie zapobiega ich samoistnym pęknięciom.

W sumie brakuje tylko odpowiedniego wdzianka, kosmicznego garnka i można robić wrażenie! Jest czym!

Katalog części
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Wał korbowy do skuter 4T Wał korbowy do skuter 4T 2

WAŁ KORBOWY DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów
74-80
92,00 zł
Standardowy wał korbowy do skuterów czterosuwowych .Ze spasowanymi łożyskami  Wał korbowy z zębatką napędzającą pompę oleju  na 16 zębów ( zdjęcie nr 3 ) Główka korbowodu współpracująca ze sworzniem tłokowym 13mm
Bendix do skutera 4T Bendix do skutera 4T 2

BENDIX SKUTER 4T

Części do skuterów
74-7
26,00 zł
Bendix do skutera 4T Inna nazwa to sprzęgło rozrusznika do skuterów czterosuwowych poj 50. z silnikami 139QMA/139QMB
Wyświetla 1-16 of 301 produktów

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.