Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5040 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

KINGWAY GULIVER 50 4T - CZĘŚCI

Katalog części
Pasek napędowy skutery 4T Pasek napędowy skutery 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 729/17/28 WM MOTOR SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
WM MOTOR
74-169D AW0134
17,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 729/18/29 , firmy WM MOTOR do czterosuwowych skuterów na kołach 12 i 13 calowych .
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2

WAŁEK PÓŁKSIĘŻYC ROZRUSZNIKA DO SKUTERA 4T

Części do skuterów chińskich
74-129
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Wał korbowy do skuter 4T Wał korbowy do skuter 4T 2

WAŁ KORBOWY DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów chińskich
74-80
92,00 zł
Standardowy wał korbowy do skuterów czterosuwowych .Ze spasowanymi łożyskami  Wał korbowy z zębatką napędzającą pompę oleju  na 16 zębów ( zdjęcie nr 3 ) Główka korbowodu współpracująca ze sworzniem tłokowym 13mm
Bendix do skutera 4T Bendix do skutera 4T 2

BENDIX SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-7
26,00 zł
Bendix do skutera 4T Inna nazwa to sprzęgło rozrusznika do skuterów czterosuwowych poj 50. z silnikami 139QMA/139QMB
Wyświetla 1-16 of 324 produktów

KINGWAY GULIVER 50 , skuter czterosuwowy .

Już w 1726 roku Jonathan Swift przewidział, że podróże bez niego nie mogą się udać. Kingway Guliver to świetny towarzysz zarówno dalekich wojaży, jak i miejskiego survivalu, pośród zakorkowanych arterii. Wiedzą coś o tym dostawcy, wystawiając wysoką ocenę zwrotności i zrywności tej pięćdziesiątki. Dodatkową zaletą Gulivera jest jego niewysoka cena, co przy dość wysokiej jakości jest sporą zachętą do kupna jednośladu.

Parametry:

- Pojemność 49,9 cm;

- Silnik 4T;

- Chłodzony powietrzem;

- Felgi 12;

- Zbiornik paliwa 5 L;

- Skrzynia automat.

Długość wynosząca 1839 mm nie zapewnia wielkiego komfortu pasażerowi, jednak ma ogromny pozytywny wpływ na szybkość i zwrotność kosiarki. Niska waga dziewięćdziesięciu kilo sprzyja niskiemu spalaniu, nawet w mieście sprawiając, że skuter jest doskonałą alternatywą dla środków transportu publicznego. Chociaż wydaje się to niemożliwe, konstrukcja budowy sprzyja sterowaniu maszynką tak przez wielkoludów, jak i nieco mniejszym bikerom.

Kingway Guliver – części, opinie.

Niskie koszty eksploatacyjne to walor, który przemawia jednoznacznie za zakupem sprzętu przez młodszych, często mniej zasobnych we flotę użytkowników. Kingway Guliver – części można nabyć naprawdę tanio, wystarczy jedynie nawiązać współpracę z odpowiednim dostawcą.

Niewątpliwie interesujący i rzucający się w oczy jest nowoczesny design skutera. Plastiki do skutera Kingway Guliver nie tylko świetnie się prezentują, lecz także są starannie mocowane, co znacznie zapobiega ich samoistnym pęknięciom.

W sumie brakuje tylko odpowiedniego wdzianka, kosmicznego garnka i można robić wrażenie! Jest czym!

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania