Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5041 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

Kingway Fonero 50 4T - części

Katalog części
Pasek napędowy skutery 4T Pasek napędowy skutery 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 729/17/28 WM MOTOR SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
WM MOTOR
74-169D AW0134
17,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 729/18/29 , firmy WM MOTOR do czterosuwowych skuterów na kołach 12 i 13 calowych .
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2

WAŁEK PÓŁKSIĘŻYC ROZRUSZNIKA DO SKUTERA 4T

Części do skuterów chińskich
74-129
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Wał korbowy do skuter 4T Wał korbowy do skuter 4T 2

WAŁ KORBOWY DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów chińskich
74-80
92,00 zł
Standardowy wał korbowy do skuterów czterosuwowych .Ze spasowanymi łożyskami  Wał korbowy z zębatką napędzającą pompę oleju  na 16 zębów ( zdjęcie nr 3 ) Główka korbowodu współpracująca ze sworzniem tłokowym 13mm
Wyświetla 1-16 of 378 produktów

KINGWAY FONERO skuter 50 czterosuwowy 

Zmiana cylindra na większy, sportowy wariator, sprzęgło i z 45 km/h robi się znacznie więcej. W ten sposób Kingway Fonero staje się prawdziwym królem drogi. Stosunkowo prosty tuning można wykonać stosunkowo tanio, korzystając z zaopatrzenia w sklepie internetowym „cylindry.pl”. Klocki, linki gazu to jedynie drobna część bogatego asortymentu będącego na stanie magazynów, co w znacznym stopniu przyspiesza proces wysyłki. Ścisła współpraca firmy z uznanymi producentami części owocuje nie tylko stałymi dostawami, lecz także umożliwia znaczne obniżenie cen produktów. Motorowerzyści, zwłaszcza młodsi powinni to szczególnie docenić. Sklep „cylindry.pl” zaprasza również do założenia bezpłatnego konta na portalu, przewidując dla zarejestrowanych klientów dodatkowe korzyści.

Kingway Fonero – części.

Oprócz tuningu czy okresowych zabiegów konserwacyjnych nie można zapominać o zabezpieczeniu skutera przed zimą, a następnie zapewnić mu prawidłowe zaplecze rozruchowe wiosną. Kingway Fonero – części, to także olej konieczny do wymiany, filtr i świece. Warto także zaopatrzyć się w prostownik niezbędny do naładowania akumulatora po kilkumiesięcznym bezruchu. Przez ten czas mogą pojawić się jakieś nowe rozwiązania wprowadzone przez producenta, dlatego dobrze jest być na bieżąco za pośrednictwem „cylindry.pl”.

Kingway Fonero – części, opinie.

Zadbany Kingway Fonero może być naprawdę powodem do dumy. W zestawieniu ocen szczególnie ciekawą okazuje się nota, wystawiona za przydatność skutera do cytuję: wygłupów. W tej kategorii nasz bohater uzyskał piątkę w pięciostopniowej skali ocen.

Informacja dla tych poważniejszych, silnik i układ hamulcowy uplasowały się równie wysoko. Zatem grunt to spokój!

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania