Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5091 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

KINGWAY FALCON 50 4T - CZĘŚCI

Katalog części
Pasek napędowy skutery 4T Pasek napędowy skutery 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 729/17/28 WM MOTOR SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
WM MOTOR
74-169D AW0134
17,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 729/18/29 , firmy WM MOTOR do czterosuwowych skuterów na kołach 12 i 13 calowych .
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2

WAŁEK PÓŁKSIĘŻYC ROZRUSZNIKA DO SKUTERA 4T

Części do skuterów chińskich
74-129
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Wał korbowy do skuter 4T Wał korbowy do skuter 4T 2

WAŁ KORBOWY DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów chińskich
74-80
92,00 zł
Standardowy wał korbowy do skuterów czterosuwowych .Ze spasowanymi łożyskami  Wał korbowy z zębatką napędzającą pompę oleju  na 16 zębów ( zdjęcie nr 3 ) Główka korbowodu współpracująca ze sworzniem tłokowym 13mm
Bendix do skutera 4T Bendix do skutera 4T 2

BENDIX SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-7
26,00 zł
Bendix do skutera 4T Inna nazwa to sprzęgło rozrusznika do skuterów czterosuwowych poj 50. z silnikami 139QMA/139QMB
Wyświetla 1-16 of 323 produktów

KINGWAY FALCON 50 skuter czterosuwowy 

Dbanie o skuter nie tylko jest wyrazem miłości do "dwóch kółek", ale także przejawem odpowiedzialności kierowcy. Dbałość o pojazd nie oznacza jedynie regularnych wizyt w myjni, ale także dokonywania napraw tylko przy użyciu autoryzowanych części zamiennych. Dotyczy to także części do Kingway Falcon.

Dlaczego używanie pewnych podzespołów jest takie ważne? Otóż cały złożony mechanizm, jaki jest skuter, musi funkcjonować bez zarzutu. Jeżeli "zaleczymy" poważną awarię częściami o wątpliwej jakości, pogorszymy tylko sytuację. Jedna niepasująca część działa negatywnie na cały pojazd. Co gorsza, jeśli ta usterka dotyczy silnika, układu kierowniczego czy kół... Dlatego właśnie zaopatrzyć się w dedykowane części do Kingway Falcon.

Jednak prawidłowa konserwacja może posłużyć także tuningowi. Jeżeli wprowadzimy modyfikacje z uwzględnieniem właściwości naszego pojazdu, nie nadwyrężymy jego konstrukcji. Będziemy cieszyć się większymi osiągami bez ryzyka częstszych napraw. 

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania