Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5045 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

KINGWAY EL PASSO 50 4T - CZĘŚCI

Katalog części
Pasek napędowy skutery 4T Pasek napędowy skutery 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 729/17/28 WM MOTOR SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
WM MOTOR
74-169D AW0134
17,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 729/18/29 , firmy WM MOTOR do czterosuwowych skuterów na kołach 12 i 13 calowych .
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2

WAŁEK PÓŁKSIĘŻYC ROZRUSZNIKA DO SKUTERA 4T

Części do skuterów chińskich
74-129
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Wał korbowy do skuter 4T Wał korbowy do skuter 4T 2

WAŁ KORBOWY DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów chińskich
74-80
92,00 zł
Standardowy wał korbowy do skuterów czterosuwowych .Ze spasowanymi łożyskami  Wał korbowy z zębatką napędzającą pompę oleju  na 16 zębów ( zdjęcie nr 3 ) Główka korbowodu współpracująca ze sworzniem tłokowym 13mm
Bendix do skutera 4T Bendix do skutera 4T 2

BENDIX SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-7
26,00 zł
Bendix do skutera 4T Inna nazwa to sprzęgło rozrusznika do skuterów czterosuwowych poj 50. z silnikami 139QMA/139QMB
Wyświetla 1-16 of 379 produktów

KINGWAY EL PASSO, skuter czterosuwowy , poj 50cc

Teksańska dziura, dumnie zwana miasteczkiem była miejscem docelowym dla wszelkiej maści wagabundów, niespokojnych duchów i zwykłych rozrabiaków. Była przejściem z krainy szeryfów do świata wiecznej szczęśliwości, cokolwiek to oznaczało.

Kto wie? Może taka myśl przyświecała producentowi, kiedy nadawał miano swojemu kolejnemu produktowi, skuterowi Kingway El Passo? Może ten właśnie model dla wielu będzie oznaczać przejście do magicznego świata swobody i przygody?

Bo tak to już jest, że bikerzy to niepokorni szaleńcy, którzy dobrowolnie skazują się na wieczne niewygody, uznając to za szczyt marzeń.

Kingway El Passo świetnie do takiego przeistoczenia się nadaje. Jest szalenie elegancki, przypominając sylwetką znane turystyczne marki, o pojemnościach grubo przekraczających 1500 cm³. Nieco kanciasty z przodu, budzi zaufanie masywną tylną częścią. Przednia obudowa dosyć mocno nachodzi na koło, nadając skuterowi dystyngowanej powagi. Prawie dwa metry długości nieźle prezentuje się na felgach dwunastkach, co może przysporzyć nieco kłopotów na wyboistej nawierzchni. W zamian, na płaskich i równych drogach El Passo znacznie zyskuje na stabilności.

Kingway El Passo – części, opinie.

Długi, masywny, a przez to wygodny. Moc drzemiąca w zablokowanym sercu 3 KW/ 6000 rpm. daje wrażenie, że kanapa wysuwa się spod pewnej części ciała. Oba hamulce tarczowe, zatem trzeba nabrać pewnej wprawy, by nie posługiwać się nimi zbyt intensywnie. Brak wyczucia mógłby sprawić, że konieczne byłyby nowe plastiki do skutera Kingway El Passo. Dobrze, że dział sklepu cylindry.pl pod tytułem -Kingway El Passo - części , oferuje je w przystępnych cenach, czyniąc eksploatację znośniejszą.

Tak więc, skoro już ogarnęło Was to szaleństwo, to idźcie za ciosem. Nie ma nic piękniejszego, niż pełna szczęścia facjata przemoczonego i zmarzniętego bikera. Wystarczy popatrzeć na mnie!

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania