Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (4713 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

Kingway Coliber - części

Katalog części
Bezpiecznik szklany 15A do skuterów Bezpiecznik szklany 15A do skuterów 2

BEZPIECZNIK ŁADOWANIA SZKLANY 15A

BEZPIECZNIKI
104-349 CR1137
0,50 zł
Szklany bezpiecznik rurkowy chroniący instalacje o prądzie  znamionowym - 15A ( Jest to największy prąd jaki może płynąć  przez bezpiecznik bez ryzyka przerwania obwodu )   Oferowany bezpiecznik tj wkład topikowy znajduje się w szklanej rurce .
Wyświetla 1-16 of 398 produktów

Kto by się spodziewał? Nawet ja odstawiłem swoją maszynę na kilka dni z powodu nadmiaru śniegu. Oczywiście nie zapomniałem o tym, by lśniła czystością, a na elementach układu jezdnego nie pozostała nawet drobinka śniegu.

Chociaż skutery Kingway Coliber charakteryzują się sporą wytrzymałością, bikerzy powinni mieć na uwadze, że to, co zaniedba się w przypadku kataklizmu pogodowego, z pewnością nie zadziała prawidłowo, kiedy on już minie.

Ważne w tak trudnym okresie jest to, by mieć stały dostęp do części do skutera Kingway Coliber. Ponowne uruchomienie pojazdu może wymagać regulacji, a nawet wymiany pewnych elementów wyposażenia.

Plastiki do skutera Kingway Coliber

Wskazane jest np. uruchamianie naszego rumaka w odstępie mniej więcej trzech dni. Niskie temperatury mają też nie najlepszy wpływ na plastiki do skutera Kingway Coliber. Usztywniona struktura tworzywa oraz cienka warstwa pokrywającego ich lakieru mają tendencję do pękania, a nawet odprysków. Powinniśmy jak ognia unikać opierania skutera o ściany, słupki itp. Klocki i linki gazu powinny być oczyszczone do sucha. Akumulator może wymagać doładowania. Wszystkie niezbędne akcesoria do celów konserwacyjnych znajdziemy w sklepie „cylindry.pl”, gdzie można składać zamówienia przez całą dobę, za pośrednictwem sieci.

Części do skutera Kingway Coliber, opinie

Chociaż Kingway Coliber nie należy do kolosów, jest to skuter dość wytrzymały. Przy obowiązującej cenie, można śmiało wyrazić opinię, że jest to inwestycja przynajmniej warta zastanowienia. Cóż, dwie osoby raczej nie zaznają specjalnej wygody, jednak dla samotników jest to wybór optymalny.

A, że zimno? Wiosna stoi za progiem! Przynajmniej tak twierdzą najstarsi górale, a oni już wiedzą, co mówią.

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania