Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5091 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

KINGWAY COBRA 50 4T - CZĘŚCI

Katalog części
Pasek napędowy skutery 4T Pasek napędowy skutery 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 729/17/28 WM MOTOR SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
WM MOTOR
74-169D AW0134
17,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 729/18/29 , firmy WM MOTOR do czterosuwowych skuterów na kołach 12 i 13 calowych .
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2

WAŁEK PÓŁKSIĘŻYC ROZRUSZNIKA DO SKUTERA 4T

Części do skuterów chińskich
74-129
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Wał korbowy do skuter 4T Wał korbowy do skuter 4T 2

WAŁ KORBOWY DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów chińskich
74-80
92,00 zł
Standardowy wał korbowy do skuterów czterosuwowych .Ze spasowanymi łożyskami  Wał korbowy z zębatką napędzającą pompę oleju  na 16 zębów ( zdjęcie nr 3 ) Główka korbowodu współpracująca ze sworzniem tłokowym 13mm
Bendix do skutera 4T Bendix do skutera 4T 2

BENDIX SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-7
26,00 zł
Bendix do skutera 4T Inna nazwa to sprzęgło rozrusznika do skuterów czterosuwowych poj 50. z silnikami 139QMA/139QMB
Wyświetla 1-16 of 335 produktów

KINGWAY COBRA , 50cm,  skuter czterosuwowy 

Bo w tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz.

Dwoje, czyli ja i moja miłość do wszystkiego, co jeździ na dwóch kołach, ma silnik i warczy. Im grubiej warczy, tym lepiej. Przesympatyczna Pani prosiła mnie o to, bym skreślił kilka słów o modelu skutera pomykającego po naszych drogach. Fajnie, by była to opinia pozytywna, i w sumie dałoby się to zrobić, gdyby nie obawa, że ktoś zarzuci mi tępotę motorową, po przeczytaniu takiej laurki. No bo cóż idealnego ma w sobie Kingway Cobra?

Nazwa sugeruje drapieżność i tajemnicę. Faktycznie, tajemnica jest. Nikt nie wie, pod wpływem czego był konstruktor, biorąc na deskę projekt tego modelu. Drapieżność także się pojawia. Nie chciałbym znaleźć się w zasięgu ręki bikera, który po raz kolejny musi poprawiać w swoim sprzęcie coś, czego producent nie dopatrzył. Dobrze przynajmniej ,że istnieje sklep którego dział Kingway Cobra - części jest należycie zaopatrzony . 

Najprościej będzie, jeśli podam kilka danych technicznych:

-Silnik 4T;

-Masa 90 kg;

-Pojemność 49 cm;

-Moc 2,2 kW;

-Wymiary 1730 × 680 × 1180 mm;

-Kuferek.

O nim później.

Kingway Cobra – części, opinie.

O! I tutaj się zaczyna.

Moc nie dochodzi nawet do 3 KM, co przy tak niewielkich rozmiarach skutera nie stanowi jeszcze tragedii. Przy znajomości odpowiednich modlitw i zaklęć, jest szansa, że nie pojawi się na naszej drodze jakieś wzniesienie.

Wspomniany kuferek można sobie samemu zainstalować, pod warunkiem, że ma się odpowiedni sprzęt i wiedzę ślusarską. Uchwyt za kanapą jest dostosowany do trzymania się rękami przez pasażera (!!!) i nijak nie można do niego niczego dokręcić.

Jazda po równym, gładkim i nizinnym terenie da się zaliczyć do przyjemności, jednak jakikolwiek wyjazd za miasto powinien być opatrzony klauzulą, że czyni się to na własną odpowiedzialność. Tam, gdzie nie ma mechanika, tam zaczyna się mrok.

Starczy.

Ci z Was, którzy mają już ten cud techniki, prawdopodobnie zdążyli się do niego przyzwyczaić.

Dla tych, którzy planują zakup, powiadam „nie idźcie tą drogą”.

Czy jakoś tak…

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania