Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5046 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

KINGWAY BLACK HORSE 50 4T - CZĘŚCI

Katalog części
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Pasek napędowy do skutera 2T i 4T Pasek napędowy do skutera 2T i 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 788/17/28 WM MOTOR

Części do skuterów chińskich
WM MOTOR
100-27A AW0135
23,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 788/17/28 , firmy WM MOTOR .Przeznaczony do większości dwusuwowych skuterów i wybranych skuterów czterosuwowych .
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2

WAŁEK PÓŁKSIĘŻYC ROZRUSZNIKA DO SKUTERA 4T

Części do skuterów chińskich
74-129
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Wał korbowy do skuter 4T Wał korbowy do skuter 4T 2

WAŁ KORBOWY DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów chińskich
74-80
92,00 zł
Standardowy wał korbowy do skuterów czterosuwowych .Ze spasowanymi łożyskami  Wał korbowy z zębatką napędzającą pompę oleju  na 16 zębów ( zdjęcie nr 3 ) Główka korbowodu współpracująca ze sworzniem tłokowym 13mm
Bendix do skutera 4T Bendix do skutera 4T 2

BENDIX SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-7
26,00 zł
Bendix do skutera 4T Inna nazwa to sprzęgło rozrusznika do skuterów czterosuwowych poj 50. z silnikami 139QMA/139QMB
Wyświetla 1-16 of 311 produktów

KINGWAY BLACK HORSE 50 , skuter czterosuwowy 

Długotrwała i bezawaryjna eksploatacja jednośladu jest możliwa tylko wówczas, gdy w porę będzie dokonywana wymiana zużytych podzespołów. W dziale sklepu: Kingway Black Horse - części ,  znajdziesz wyłącznie fabrycznie nowe podzespoły . Mają one tę przewagę nad podzespołami używanymi, że będą służyły dłużej, wymagane naprawy będą rzadsze a sam pojazd będzie bardziej niezawodny.

Tuningowe części do Kingway Black Horse są przeznaczone dla najbardziej wymagających i zaawansowanych użytkowników. Umożliwiają zarówno zmianę wyglądu jednośladu, jak również poprawienie jego parametrów użytkowych. Pozwalają one nie tylko na zwiększenie prędkości, ale również na obniżenie zużycia paliwa.

Oferta sklepu pod tytułem Kingway Black Horse - części daje możliwość utrzymania skutera  w należytej sprawności. Stosując podzespoły pochodzące od znanych producentów, którzy potwierdzają jakość wyrobów udzieleniem na nie gwarancji mamy pewność, że jednoślad będzie niezawodnie służył zarówno do dojazdów do pracy czy szkoły jak i wyjazdów rekreacyjnych.

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania