Wybierz swój pojazd (2932 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

ROMET 737 50 4T - CZĘŚCI

ROMET 737 skuter 50 czterosuwowy 

Właściwie trudno powiedzieć co producent miał na myśli, wstawiając ten model do swojej stajni. Chociaż gabaryty zbliżone są do komfortu, to jednak serce jest w stanie wydobyć z siebie tylko 3,2 KM przy 7000 obr/min. Szału nie ma! Romet 737 został w tym wypadku najwyraźniej poszkodowany. Wielu użytkowników widzi swoją szansę w tuningu, co jest możliwe, zwłaszcza przy współpracy z doświadczonym dostawcą części, jaki z pewnością są „cylindry.pl”. Polityka marketingowa firmy w głównej mierze opiera się o dostawy od uznanych producentów przy jednoczesnej minimalizacji kosztów. Jest to zielone światło dla klientów niedysponujących nadmiarem środków finansowych.

Romet 737 – części.

Zasadniczo konstrukcja skutera nie jest specjalnie skomplikowana. Tuning nie powinien większości bikerów sprawić szczególnych kłopotów, tym bardziej że Romet 737 – części oferuje pełne zestawy tuningowe, skompletowane przez doświadczonych mechaników. Pozostaje jedynie poprawna instalacja podzespołów. Niejako przy okazji można uzupełnić wyposażenie garażu o klocki, linki gazu i plastiki, czyli części zużywające się podczas normalnej eksploatacji. Sklep „cylindry.pl” umożliwia także rejestrację konta, dzięki czemu możliwy jest stały kontakt z klientem.

Romet 737 – części, opinie.

Skuter jest stosunkowo długi, dostojny i wygodny. Radzi sobie świetnie z jedną osobą na pokładzie, w przypadku dwóch pojawia się niepokojąca zadyszka, zwłaszcza przy wzniesieniach. Niewątpliwą zaletą jest także niskie spalanie.

Cóż Panie i panowie, możemy polubić taki stan rzeczy, albo klucze w dłoń. Z „cylindry.pl” z pewnością damy radę! Nie ma innej opcji.

Katalog części
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Wał korbowy do skuter 4T Wał korbowy do skuter 4T 2

WAŁ KORBOWY DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów
74-80
92,00 zł
Standardowy wał korbowy do skuterów czterosuwowych .Ze spasowanymi łożyskami  Wał korbowy z zębatką napędzającą pompę oleju  na 16 zębów ( zdjęcie nr 3 ) Główka korbowodu współpracująca ze sworzniem tłokowym 13mm
Wyświetla 1-16 of 268 produktów

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.