Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5046 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

JUNAK 304 50 4T - CZĘŚCI

Katalog części
Pasek napędowy skutery 4T Pasek napędowy skutery 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 729/17/28 WM MOTOR SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
WM MOTOR
74-169D AW0134
17,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 729/18/29 , firmy WM MOTOR do czterosuwowych skuterów na kołach 12 i 13 calowych .
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Wał korbowy do skuter 4T Wał korbowy do skuter 4T 2

WAŁ KORBOWY DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów chińskich
74-80
92,00 zł
Standardowy wał korbowy do skuterów czterosuwowych .Ze spasowanymi łożyskami  Wał korbowy z zębatką napędzającą pompę oleju  na 16 zębów ( zdjęcie nr 3 ) Główka korbowodu współpracująca ze sworzniem tłokowym 13mm
Bendix do skutera 4T Bendix do skutera 4T 2

BENDIX SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-7
26,00 zł
Bendix do skutera 4T Inna nazwa to sprzęgło rozrusznika do skuterów czterosuwowych poj 50. z silnikami 139QMA/139QMB
Tuning sprzęgła skuter 4T Tuning sprzęgła skuter 4T 2

SZCZĘKI SPRZĘGŁA TUNINGOWE DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów chińskich
W 104-184 AY51651 ( masz w pudełku)
75,21 zł
Tuningowe szczęki sprzęgła z czerwonymi sprężynkami ( odznaczającymi się o ok 50% większa twardością od standardowych ). Dedykowane do czterosuwowych skuterów .
Wyświetla 1-16 of 269 produktów

Junak 304 50 skuter czterosuwowy

Owszem, ma homologację i kanapę dostosowaną do przewozu dwóch osób, lecz Junak 304 stanowczo się do tego nie nadaje. Nie dlatego, że serce nie da rady, ponieważ 3,5 KM wystarcza w zupełności. Chodzi o to, że skuter jest raczej kompaktowy i pasażer musiałby być wybitnie niewielki, by nie siedzieć na bagażniku. Trochę zaskakuje ta miniaturyzacja, biorąc pod uwagę, że Junak przez lata przyzwyczajał nas do czegoś innego. Pretendent do miana króla polskich szos, powinien prezentować się bardziej okazale. 1660 mm długości to stanowczo za mało.

Nie zmienia to jednak faktu, że stylizacja produktu jest bardzo udana. Chociaż ze strony producenta wynika, że maszynka ma mieć sportowy charakter, bardziej kojarzy się z przesympatycznym maluszkiem, aniżeli pogromcą przestrzeni. Inna sprawa, że dzięki swojej lekkości, zwrotności i dynamice może odnosić sukcesy na skuterowych torach. Zapas mocy w stosunku do masy pozwala też na tuningowe eksperymenty z wykorzystaniem Junak 304 – części dostępnych na „cylindry.pl”.

Junak 304 – części, opinie

Mały może więcej. W tym wypadku teza ta sprawdza się znakomicie. W ruchu wielkomiejskim skuter nie sprawia absolutnie żadnych kłopotów. Mieści się w największych korkach oraz nie potrzebuje miejsca do parkowania. Da się go wcisnąć niemal wszędzie, pamiętając oczywiście o przepisach prawa o ruchu drogowym. Zmiana pasa, wyprzedzanie oraz ostre skręty także nie stanowią problemu, nie mówiąc już o przemieszczaniu się między stojącymi na światłach pojazdami.

Choćby z tego powodu można go z czystym sumieniem polecić dostawcom i listonoszom. Wliczając znikome spalanie, jest wzorem z punktu widzenia ekonomii jazdy, tym bardziej że producent definitywnie pożegnał się z sercem 2 T.

Zatem drodzy samotni jeźdźcy, jeśli nie planujecie w najbliższym czasie zmiany swojego statusu, można inwestować. Naprawdę warto.

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania