Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5041 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

MAGNUS VERSO 50 4T - CZĘŚCI

Katalog części
Pasek napędowy skutery 4T Pasek napędowy skutery 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 729/17/28 WM MOTOR SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
WM MOTOR
74-169D AW0134
17,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 729/18/29 , firmy WM MOTOR do czterosuwowych skuterów na kołach 12 i 13 calowych .
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2

WAŁEK PÓŁKSIĘŻYC ROZRUSZNIKA DO SKUTERA 4T

Części do skuterów chińskich
74-129
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Wał korbowy do skuter 4T Wał korbowy do skuter 4T 2

WAŁ KORBOWY DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów chińskich
74-80
92,00 zł
Standardowy wał korbowy do skuterów czterosuwowych .Ze spasowanymi łożyskami  Wał korbowy z zębatką napędzającą pompę oleju  na 16 zębów ( zdjęcie nr 3 ) Główka korbowodu współpracująca ze sworzniem tłokowym 13mm
Wyświetla 1-16 of 286 produktów

Moto Magnus Verso 50 , skuter czterosuwowy

  Użytkownicy skuterów dość wyraźnie podzielili się na dwa obozy. Z jednej strony stoją mnie podobni wielbiciele dużych, ciężkich jednostek, z drugiej miłośnicy maluchów, których waga rzadko dochodzi do 80 kilogramów. Prawda zapewne leży gdzieś pośrodku, a właściwie stoi na podstawkach w postaci Moto Magnus Verso.

Oto mamy przed sobą sprzęt łączący cechy masywnych kolosów z przewiewnością sportowych spryciarzy. Przód zdecydowanie na futurystyczne akcenty, przez co jest w stanie zaimponować młodziakom ceniącym sobie lans. Tył z kolei uwzględnia preferencje wygodnickich, zapewniając im znaczny komfort dzięki długiej, miękkiej kanapie i solidnym amorom.

Zgrabne klosze dają pozytywny efekt nawet w słoneczny dzień, nie mówiąc już o oświetleniu po zmierzchu. Długość 1935 mm rekompensuje świetne wyważenie. Wystarczy niewielkie przesunięcie ciał w tył i efektowna guma jest w stanie podbić każde niewieście serce.

Moto Magnus Verso części 

Jeśli chcemy nabyć klocki, linki gazu czy nawet gaźnik, nie ma problemu. Nieco inaczej sprawa wygląda, kiedy potrzebne są plastiki do skutera Moto Magnus Verso. Tu już trzeba wykazać się inicjatywą. Źródła dobrze poinformowane podają, że można spróbować szczęścia na stronie „cylindry.pl”, ale czy to prawda? Najlepiej odwiedzić witrynę i sprawdzić samemu.

Jeśli nie będzie tego, co się lubi, trzeba polubić to, co jest. W wielu przypadkach użyteczne są komponenty uniwersalne, dostosowane technicznie do różnych modeli pięćdziesiątek. Tak czy inaczej, Moto Magnus Verso części są jeszcze na stanie, trzeba się tylko pospieszyć.

Moto Magnus Verso części, opinie 

Troszkę przeróbek i osiągi lecą w górę! Jeszcze w trakcie używania blokad możliwe było 60 km/h, po ich zdjęciu spokojnie dobijamy do 90, i to bez potrzeby odbijania się nogami!

Fajny moment obrotowy wynoszący 3,5 Nm/6500 psuje nieco wydolność silnika dochodząca do 3 KM.

Mimo to Moto Magnus Verso daje radę. Nawet pod stromą górkę. Dobra wiadomość jest taka, że każdy wjazd na wzniesienie musi kończyć się zjazdem. Trzeba tylko dobrze pokombinować.

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania