Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5046 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

MAGNUS RETRO 50 4T - CZĘŚCI

Katalog części
Pasek napędowy chiński skuter 4T Pasek napędowy chiński skuter 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 669/18/30 SKUTERY 4T

Części do skuterów chińskich
104-58
20,00 zł
Dobrej jakości , niedrogi pasek napędowy rozmiar 669/18/30 do czterosuwowych skuterów na kołach 10 calowych . Rozmiar paska mierzony po zewnętrznym obwodzie wynosi - 683mm
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2

WAŁEK PÓŁKSIĘŻYC ROZRUSZNIKA DO SKUTERA 4T

Części do skuterów chińskich
74-129
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Bendix do skutera 4T Bendix do skutera 4T 2

BENDIX SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-7
26,00 zł
Bendix do skutera 4T Inna nazwa to sprzęgło rozrusznika do skuterów czterosuwowych poj 50. z silnikami 139QMA/139QMB
Tuning sprzęgła skuter 4T Tuning sprzęgła skuter 4T 2

SZCZĘKI SPRZĘGŁA TUNINGOWE DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów chińskich
W 104-184 AY51651 ( masz w pudełku)
75,21 zł
Tuningowe szczęki sprzęgła z czerwonymi sprężynkami ( odznaczającymi się o ok 50% większa twardością od standardowych ). Dedykowane do czterosuwowych skuterów .
Wyświetla 1-16 of 268 produktów

Moto Magnus Retro 50 , skuter czterosuwowy 

No, wreszcie coś dla koneserów gatunku. Nawet nie wiecie, jak bardzo stęskniłem się za czymś wzorowanym na szalonych latach sześćdziesiątych. Lambretta miałaby czego zazdrościć! Co tam Lambretta, my mamy Moto Magnus Retro!

A przy okazji, czy wiecie, że główną ideą projektantów skuterów było zaspokojenie potrzeb płci pięknej? A nie było to zadanie łatwe! Ówczesne standardy mody przewidywały zgrabne spódnice lekko ponad kolana, obcisłe, nadające talii kształt osy.

A teraz wyobraźmy sobie taką donnę dosiadającą klasyczny motor, nie ma takiej opcji. Co innego w przypadku nisko zawieszonego skutera z odpowiednim podestem na nóżki. Coś pięknego! I komu to przeszkadzało?!

Ech, rozmarzyłem się. O stylistyce skuterów, oczywiście.

Moto Magnus Retro części

Sam nie wiem, jak to cudo zaopatrzyć. Trzeba zajrzeć na „cylindry.pl”. W nich cała nadzieja! Najtrudniej jednak jest zdobyć pełną obudowę, a i zawieszenie jest wyjątkowo delikatne. Nietypowe, charakterystyczne klosze i zegary także niejednemu bikerowi spędzą sen z powiek. Resztę da się jakoś dosztukować.

Składałem kiedyś bardzo stary motocykl, mniejsza o markę. To była droga przez mękę. Złożyłem, jeździłem i budziłem zazdrość, ale ile mnie to kosztowało wysiłku i kasy, szkoda gadać.

Dlatego tak usilnie namawiam wszystkich, by zaopatrywali się we wszystko, co jeszcze można znaleźć w handlu. To jedyny znany mi sposób, by cieszyć się swoim Retro jeszcze przez długie lata.

Moto Magnus Retro części, opinie

W żadnym wypadku nie jest to pojazd dla rajdowców. Po pierwsze eliminuje go wygląd. Przypomina bardziej rozkosznego żółwika, aniżeli strzałkę. Poza tym jest to skuter delikatny, wymagający uwagi podczas jazdy.

Za to koneserzy mogą zacierać ręce. To prawdziwa ozdoba garażu.

A o to co piękne, trzeba dbać. Bo jak to mówią, co dajesz to i otrzymujesz.

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania