Wybierz swój pojazd (2978 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

REX RS 450 50 4T - CZĘŚCI

REX RS 450 skuter 50 czterosuwowy 

Król daje radę! Na własne oczy widziałem Rexa mknącego z szybkością 90 km/h! Po prostej co prawda, ale wynik jest! Jak to możliwe? Tuning i odrobina cierpliwości. A wszystko z udziałem sklepu internetowego „cylindry.pl”, gdzie można znaleźć wszystko, co potrzebne do takiego przedsięwzięcia. Jednym słowem, za niewielkie pieniądze z poczciwej pięćdziesiątki narodził się niemal „dorosły” sprzęt. Nikt by nie pomyślał, że to Rex RS 450. Nie trzeba dodawać, że aby wszystkie części współpracowały ze sobą bez zarzutu, powinny pochodzić z jednego, sprawdzonego źródła. Tu już nie chodzi jedynie o linki gazu czy klocki, tu trzeba sięgnąć w głąb duszy Rexa, a to wymaga profesjonalnego dostawcy. Części z „cylindry.pl” pochodzą od uznanych producentów znających się na swoim fachu.

Rex RS 450 – części.

Z pewnością wiele osób interesowało się tuningiem swojego skutera. Chciałoby się poczuć moc, lecz obawy czy się uda często niweczą nawet nieśmiałe plany. Rex RS 450 – części, to początek, od czegoś przecież trzeba zacząć. Skutery mają jednak tę właściwość, że łatwo poddają się wszelkim zabiegom mechanicznym. Ich konstrukcja wbrew pozorom jest szalenie prosta. Pasjonaci z pewnością znajdą masę informacji, jak tego dokonać krok po kroku. Potem pozostaje już tylko zaopatrzyć się w wyposażenie odpowiedniej jakości na portalu „cylindry.pl”.

Rex RS 450 – części, opinie.

Zanim jednak Rex przejdzie metamorfozę, warto nieco poznać wersję fabryczną. Przede wszystkim jest silny, w porównaniu ze swoimi odpowiednikami, z pewnością ma także lepsze przyspieszenie. Optymalne parametry pracy serce osiąga już przy 6000 U/min.

Czego zatem jeszcze chcieć?

Taniego paliwa, darmowego oleju i bezpiecznego sezonu!

Chociaż to ostatnie w dużym stopniu zależy od nas.

Katalog części
Pasek napędowy chiński skuter 4T Pasek napędowy chiński skuter 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 669/18/30 SKUTERY 4T

Części do skuterów
104-58
20,00 zł
Dobrej jakości , niedrogi pasek napędowy rozmiar 669/18/30 do czterosuwowych skuterów na kołach 10 calowych . Rozmiar paska mierzony po zewnętrznym obwodzie wynosi - 683mm
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Wał korbowy do skuter 4T Wał korbowy do skuter 4T 2

WAŁ KORBOWY DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów
74-80
92,00 zł
Standardowy wał korbowy do skuterów czterosuwowych .Ze spasowanymi łożyskami  Wał korbowy z zębatką napędzającą pompę oleju  na 16 zębów ( zdjęcie nr 3 ) Główka korbowodu współpracująca ze sworzniem tłokowym 13mm
Bendix do skutera 4T Bendix do skutera 4T 2

BENDIX SKUTER 4T

Części do skuterów
74-7
26,00 zł
Bendix do skutera 4T Inna nazwa to sprzęgło rozrusznika do skuterów czterosuwowych poj 50. z silnikami 139QMA/139QMB
Wyświetla 1-16 of 321 produktów

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.