Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5040 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

REX RS 450 50 4T - CZĘŚCI

Katalog części
Pasek napędowy chiński skuter 4T Pasek napędowy chiński skuter 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 669/18/30 SKUTERY 4T

Części do skuterów chińskich
104-58
20,00 zł
Dobrej jakości , niedrogi pasek napędowy rozmiar 669/18/30 do czterosuwowych skuterów na kołach 10 calowych . Rozmiar paska mierzony po zewnętrznym obwodzie wynosi - 683mm
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2

WAŁEK PÓŁKSIĘŻYC ROZRUSZNIKA DO SKUTERA 4T

Części do skuterów chińskich
74-129
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Wał korbowy do skuter 4T Wał korbowy do skuter 4T 2

WAŁ KORBOWY DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów chińskich
74-80
92,00 zł
Standardowy wał korbowy do skuterów czterosuwowych .Ze spasowanymi łożyskami  Wał korbowy z zębatką napędzającą pompę oleju  na 16 zębów ( zdjęcie nr 3 ) Główka korbowodu współpracująca ze sworzniem tłokowym 13mm
Bendix do skutera 4T Bendix do skutera 4T 2

BENDIX SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-7
26,00 zł
Bendix do skutera 4T Inna nazwa to sprzęgło rozrusznika do skuterów czterosuwowych poj 50. z silnikami 139QMA/139QMB
Wyświetla 1-16 of 359 produktów

REX RS 450 skuter 50 czterosuwowy 

Król daje radę! Na własne oczy widziałem Rexa mknącego z szybkością 90 km/h! Po prostej co prawda, ale wynik jest! Jak to możliwe? Tuning i odrobina cierpliwości. A wszystko z udziałem sklepu internetowego „cylindry.pl”, gdzie można znaleźć wszystko, co potrzebne do takiego przedsięwzięcia. Jednym słowem, za niewielkie pieniądze z poczciwej pięćdziesiątki narodził się niemal „dorosły” sprzęt. Nikt by nie pomyślał, że to Rex RS 450. Nie trzeba dodawać, że aby wszystkie części współpracowały ze sobą bez zarzutu, powinny pochodzić z jednego, sprawdzonego źródła. Tu już nie chodzi jedynie o linki gazu czy klocki, tu trzeba sięgnąć w głąb duszy Rexa, a to wymaga profesjonalnego dostawcy. Części z „cylindry.pl” pochodzą od uznanych producentów znających się na swoim fachu.

Rex RS 450 – części.

Z pewnością wiele osób interesowało się tuningiem swojego skutera. Chciałoby się poczuć moc, lecz obawy czy się uda często niweczą nawet nieśmiałe plany. Rex RS 450 – części, to początek, od czegoś przecież trzeba zacząć. Skutery mają jednak tę właściwość, że łatwo poddają się wszelkim zabiegom mechanicznym. Ich konstrukcja wbrew pozorom jest szalenie prosta. Pasjonaci z pewnością znajdą masę informacji, jak tego dokonać krok po kroku. Potem pozostaje już tylko zaopatrzyć się w wyposażenie odpowiedniej jakości na portalu „cylindry.pl”.

Rex RS 450 – części, opinie.

Zanim jednak Rex przejdzie metamorfozę, warto nieco poznać wersję fabryczną. Przede wszystkim jest silny, w porównaniu ze swoimi odpowiednikami, z pewnością ma także lepsze przyspieszenie. Optymalne parametry pracy serce osiąga już przy 6000 U/min.

Czego zatem jeszcze chcieć?

Taniego paliwa, darmowego oleju i bezpiecznego sezonu!

Chociaż to ostatnie w dużym stopniu zależy od nas.

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania