Filtruj według

KATALOG

Sachs SFM ZX 50 ZX50

Bezpiecznik ładowania szklany 15A

Dostępny
0,50 zł

Blaszka do montowania plastików

Dostępny
1,00 zł

Blaszka M6 do montażu plastików

Dostępny
1,00 zł

BLOKADA ZABEZPIECZENIE ZAPIĘCIE NA KLUCZYK

Dostępny
42,00 zł

Cewko moduł do Sachs ZZ ZX 50 supermoto

Dostępny
159,40 zł

cylinder kpl

Dostępny
121,65 zł

CYLINDER KPL GŁOWICA TŁOK LC

Na wyczerpaniu
180,00 zł

CYLINDER TUNINGOWY 70 GŁOWICA

Dostępny
162,22 zł

Filtr paliwa na wężyk 5mm skutery quady motyckle

Dostępny
7,00 zł

Kanister 5L z lejkiem

Dostępny
44,13 zł

Kierunkowskaz + żarówka do chopper cross 50

Dostępny
33,95 zł

Kierunkowskaz carbon do chopper cross

Dostępny
21,00 zł

Sachs ZX 50. Niemiecki Koreańczyk

Tytuł brzmi dość tajemniczo, dla niektórych nawet przewrotnie. Tak, są wśród bikerów tacy, dla których kwestia pochodzenia sprzętu jest sprawą życia i śmierci. No i dobrze.

Niech dalej analizują, skąd wywodzi się Sachs ZX 50, dla nas powinno być najważniejsze, że pięćdziesiątka naprawdę wykonana była na medal.

Niby niemiecka solidność, ale wygląd taki bardziej azjatycki. Wypisz wymaluj Yamaha DT 50, a kto jest mistrzem w robieniu kopii?

Sachs ZX 50 części

Przerobienie crossu na coś więcej, aniżeli 50 cm³ jest kwestią chwili. Odpowiednie akcesoria znajdziecie na „cylindry.pl”.

Uprzedzając ewentualne pytania, nie ma sensu szukać niemieckich układów do tej maszynki. Sachs już dawno przerzucił się na piły i tym podobne akcesoria, Zf Sachs Korea Co, Ltd też ma inne, pewnie ważniejsze zajęcia.

Pozostają zamienniki, które na szczęście pasują bez zarzutu. Gorzej z elementami stałymi, tutaj pomoże tylko cierpliwe przeszukiwanie sieci, może ktoś ma stary egzemplarza na części?

Sachs ZX 50 części, opinie

Kto go miał lub ma, zgodzi się z opinią, że równie bezawaryjnego pojazdu w tym segmencie próżno było szukać. Dwa suwy trochę tłumią dynamikę, lecz cóż, wypada się z tym pogodzić. Za to, jak się rozhuśta, to już strzałka. Kanapa nie sprzyja podwózce pasażerów, motorek jest stworzony wybitnie dla solistów. To akurat zaliczyłbym do zalet. Jak podpowiada doświadczenie, jazda z bagażem nie jest tym, o czym śnią po nocach bikerzy. No, chyba że jest to jakiś fajny zestaw głośnomówiący…

W każdym razie nie ma nikogo, kto by się nie obejrzał. A przecież lans wymaga publiki, no nie?

Loading...