Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5091 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

MOTOBI ŻBIK 50 4T - CZĘŚCI

Katalog części
Pasek napędowy skutery 4T Pasek napędowy skutery 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 729/17/28 WM MOTOR SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
WM MOTOR
74-169D AW0134
17,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 729/18/29 , firmy WM MOTOR do czterosuwowych skuterów na kołach 12 i 13 calowych .
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Pasek napędowy do skutera 2T i 4T Pasek napędowy do skutera 2T i 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 788/17/28 WM MOTOR

Części do skuterów chińskich
WM MOTOR
100-27A AW0135
23,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 788/17/28 , firmy WM MOTOR .Przeznaczony do większości dwusuwowych skuterów i wybranych skuterów czterosuwowych .
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2

WAŁEK PÓŁKSIĘŻYC ROZRUSZNIKA DO SKUTERA 4T

Części do skuterów chińskich
74-129
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Wyświetla 1-16 of 324 produktów

Mały, nie znaczy gorszy, tym bardziej że silnik bazujący na rozwiązaniach Hondy pozwala na całkiem niezłe osiągi. Doprawdy, mimo swej nazwy, Motobi Żbik posiada więcej cech lekko wypasionego pieszczocha aniżeli leśnego drapieżnika.

Motobi Żbik części.

Jak na zgrabnego eleganta przystało, należy zapewnić skuterkowi odpowiedni zestaw akcesoriów. W żadnym wypadku nie powinno się polegać na przypadkowych okazjach. Najprościej i najskuteczniej jest skorzystać z oferty portalu „cylindry.pl”. W zakładce „motobi żbik - części” można znaleźć wszystko, co może się przydać w codziennej eksploatacji. Znawcy tematu zdają sobie sprawę, że poszczególne elementy ulegają naturalnemu zużyciu.

Plastiki, cylinder, gaźnik czy linki gazu prędzej, czy później będzie trzeba wymienić. Cóż, taki los królów szos! Na szczęście na „cylindry.pl” wszystko jest pod ręką i co ważniejsze w przyzwoitych cenach, niedrenujących kieszeni.

Warto przy okazji zarejestrować konto użytkownika, daje to dostęp do możliwości otrzymywania powiadomień w zakresie planowanych zakupów, oraz bieżących informacji o nowinkach technicznych dotyczących ulubionego sprzętu.

Motobi Żbik - części , opinie.

Pierwszym co rzuca się w oczy, to masywny wygląd. Udało się to osiągnąć dzięki wypukłościom bocznych plastików. Jeżeli dodamy do tego spalanie wahające się od 1,8 do 2 litrów, mamy poważnie wyglądający i ekonomiczny zarazem pojazd. Dokumenty i komórkę można schować w zamykanych schowkach, co można zaliczyć do przydatnych nowości. Mankamentem do poprawy jest dostosowanie Żbika do osób o wzroście powyżej 180 cm. „Wielkoludy” po prostu nie mają co zrobić z nogami, lecz to historia na inną opowieść.

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania