Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (4713 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

MOTOBI ROCKY 50 4T - CZĘŚCI

Katalog części
Pasek napędowy do skutera 2T i 4T Pasek napędowy do skutera 2T i 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 788/17/28 WM MOTOR

Części do skuterów chińskich
WM MOTOR
100-27A AW0135
23,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 788/17/28 , firmy WM MOTOR .Przeznaczony do większości dwusuwowych skuterów i wybranych skuterów czterosuwowych .
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2

WAŁEK PÓŁKSIĘŻYC ROZRUSZNIKA DO SKUTERA 4T

Części do skuterów chińskich
74-129
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Wał korbowy do skuter 4T Wał korbowy do skuter 4T 2

WAŁ KORBOWY DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów chińskich
74-80
92,00 zł
Standardowy wał korbowy do skuterów czterosuwowych .Ze spasowanymi łożyskami  Wał korbowy z zębatką napędzającą pompę oleju  na 16 zębów ( zdjęcie nr 3 ) Główka korbowodu współpracująca ze sworzniem tłokowym 13mm
Wyświetla 1-16 of 290 produktów

Motobi Rocky 50 , skuter czterosuwowy 

Uwierzylibyście, że wystarczy zwiększyć pojemność o zaledwie 20 centymetrów, by wyciągnąć z serca 6 koni?! Dla porównania kultowy samochód marki Fiat 126 miał ich 24!

Ja wiem, że słowo samochód w odniesieniu do malucha, może się wydać pewnym nadużyciem, jednak było, nie było, miał cztery kółka, silnik i kawałek blachy nad głową.

Motobi Rocky 50 z pewnością zajmuje znacznie mniej miejsca, mniej pali, jest równie skuteczny jako środek lokomocji, a mimo to nie wymaga topienia w nim wielkiej gotówki w celu zapewnienia sobie sprawności eksploatacyjnej.

Perpetuum mobile.

No, prawie.

Motobi Rocky 50 części

Zacznijmy od początku.

Pięćdziesiątka na bazie dwutaktowego serca zasilanego z gaźnika.

Chłodzenie powietrzne, smarowanie mieszanką. Automat z wykorzystaniem sprzęgła odśrodkowego. Dla tych, którzy chcą skorzystać z asortymentu sklepu „cylindry.pl”, podaję średnicę cylindra x skok tłoka: 40,0 mm x 39,3 mm.

Wszystkie części do skutera Motobi Rocky 50 są jeszcze dostępne. Ewentualnie można wykorzystać kompatybilne zamienniki. Ciut bardziej trzeba się postarać, by zdobyć plastiki do skutera Motobi Rocky 50. Pamiętajmy, że model od kilku lat nie jest już produkowany.

Motobi Rocky 50 części, opinie

Maszynka, z racji swojej budowy znacznie lepiej sprawdza się w trasach turystycznych, aniżeli rajdowych. Nisko i mocno osadzone koła nie sprzyjają po prostu efektownym ewolucjom, a delikatna obudowa jest szczególnie wrażliwe na wszelkie otarcia i pęknięcia.

Kolejne plusy to:

- Zrywność;

- Szybkość;

- Wygoda;

- Oryginalność, lans;

- Urok.

Powyższe cechy podaję na podstawie statystycznych opinii użytkowników.

A w ogóle, to najlepiej samemu się przekonać.

Tylko jeden warunek! Trzeba dbać! Dopiero wtedy jest szansa na wielkie uczucie…

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania