Wybierz swój pojazd (2564 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

ROMET K125 - CZĘŚCI

U nas zawsze znakomite ceny!

W sprzedaży części do motocykli Romet posiadamy wieloletnie doświadczenie. Jako firma na rynku istniejemy już od roku 1999. Oferujemy Państwu szybką oraz bezproblemową wysyłkę, a w razie czego szybki proces reklamacyjny z ewentualną wymianą elementu niespełniającego Państwa kryteriów. W skrajnych sytuacjach oferujemy zawsze zwrot gotówki.Termin wysyłki przebiega zawsze do 2 dni roboczych, nie licząc dni weekendowych oraz świątecznych.

Nasze części zamienne do modelu motocykla Romet K125

Wszystkie oferowane przez nas elementy są fabrycznie nowe oraz zostały wykonane z wysoką precyzją i ze szczególnym naciskiem na końcową jakość wykonania każdego podzespołu. Pochodzą one od naszych stałych dostawców ,którzy dostarczają części naszemu sklepowi od kilku lat.

Krótka charakterystyka motocykla 

Motocykl K125 jest motorem, którego sercem jest silnik o nazwie: SK156FMI, To idealna oraz sprawdzona replika silnika, montowanego w motocyklu: OHV Hondy CG 125 z dodanym wałkiem wyrównoważającym (często montowana jest ona także w motocyklach innych chińskich marek). Przeważnie jednoślady z zastosowanym wspomnianym rodzajem silnika tej marki- przebiegają ponad 85 tys. km (np. mocno popularne w tzw. „kurierce” w Wielkiej Brytanii).

Zalety oferowanych przez nas części do motocykli Romet K125

Nasz sklep prowadzi dystrybucję takich podzespołów jak: zębatka ,cylinder , gaźnik , linka gazu , klocki oraz wielu innych elementów, będących aktualnie dostępnych u nas w sklepie.

  1. 12 miesięczna gwarancja
  2. elementy są fabrycznie nowe, nigdy nie używane
  3. części są regularnie sprawdzane  
  4. bezpłatna i szybka realizacja reklamacji
  5. korzystne ceny
  6. możliwość zamówienia konkretnego podzespołu

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z niezwykle bogatej oferty produktowej naszej firmy oraz precyzyjnie przygodowej oferty. Fachowej pomocy w poradnictwie, czyli doborze odpowiednich komponentów.

Katalog części

uszczelniacz 14x28x7

KEEWAY SUPERLIGHT 125 - CZĘŚCI
122-34
6,00 zł
uszczelniacz wałka zmiany biegów ( wybieraka biegów)

uszczelniacz 16x28x7

KEEWAY SUPERLIGHT 125 - CZĘŚCI
111-143
6,00 zł
uszczelniacz wałka startera ( kopnika )

uszczelniacz 20x34x7

KEEWAY SUPERLIGHT 125 - CZĘŚCI
111-148
6,00 zł
uszczelniacz wałka zdawczego ( w skrzyni biegów )

tłok kpl poj 125

ZIPP PRO RS 125 - CZĘŚCI
111-15
30,00 zł
w kpl : tłok , pierścienie , sworzeń , zabezpieczenia
Wyświetla 1-16 of 102 produktów

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.