Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

YAMASAKI YM50-9 50 - CZĘŚCI

YAMASAKI YM50-9 motorower 50

Pierwszy raz spotkaliśmy się na osiedlowym parkingu. Wielki huk świadczył o tym, że opadła mi szczęka na widok tego cudeńka! Yamasaki ym50-9 w niczym nie przypomina pięćdziesiątek, do jakich jesteśmy przyzwyczajeni! Ścigacz pełną gębą i jedynie niewielkie rozmiary serca zdradzają, z czym mamy do czynienia.

Tym bardziej trzeba uważać, by nie instalować w jednośladzie części niewiadomego pochodzenia. Porządna maszyna wymaga takiego samego traktowania serwisowego. Poszukiwania profesjonalnej firmy zaopatrującej w niezbędne wyposażenie prowadzi nas do motoryzacyjnego sklepu internetowego „cylindry.pl”, dokładającego wszelkich starań, by nawiązywać kontakty businessowe wyłącznie z uznanymi producentami części.

Yamasaki ym50-9 części.

Nazwa Yamasaki nie przypadkiem budzi skojarzenia ze światowym potentatem. Tak ma być! Zresztą oprócz nazwy znajdziemy tu całą masę designowych odniesień. Nawet użycie klasycznego określenia „kosiarka” w odniesieniu do motocykla Yamasaki ym50-9 wydaje się nie na miejscu. Podobnie jak protoplasta (nazwy sami się domyślcie), jednoślad aż prosi się na tor. Sklep „cylindry.pl” dba o to, by podzespoły ulegające szybszemu zużyciu na skutek szaleńczej jazdy, zawsze były pod ręką. Yamasaki ym50-9 części, to serwis czynny całą dobę, nie ma mowy o nieprzewidzianych przestojach. To, co może w każdej chwili ulec uszkodzeniu, czyli linki gazu, żarówki, klosze powinno na stałe zagościć w reperatruku.

Yamasaki ym50-9 części, opinie.

Z wyglądu klasyczny ścigacz. Mimo że kanapa przewidziana jest dla dwóch osób, wprost nie wypada, by taką sztuką wozić zestaw głośnomówiący.

Istnieje uzasadniona obawa, że biker da się na tym sprzęcie ponieść wyobraźni, a raczej wystąpi jej brak. Pamiętajcie, że bike'a nie da się zatrzymać w miejscu, dlatego dajcie na luz na widok dzieciarni przy drodze. Powaga…

Loading...