Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (3314 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

TORQ BLIZZARD 50 - CZĘŚCI

Katalog części
Wyświetla 1-16 of 195 produktów

TORQ BLIZZARD motorower 50 

Nie będzie przesady, jeżeli stwierdzimy, że to przedsionek wielkiej przygody z motoryzacją. Kto chociaż raz spojrzy na 17-calowe koła osadzone na alufelgach, doceni styl przypominający Ducati z okresu największej świetności i poczuje moc manualnej czterostopniowej skrzyni biegów, ten zrozumie, dlaczego nawet najlepsze auta nie są w stanie wygrać z miłością do motocykli.

Torq Blizzard 50 z pewnością może być powodem do dumy, a odpowiednio dopieszczony staje się niemal doskonały!

Oczywiście, by zachować jego pełną sprawność, należy bezwzględnie zadbać o części z najwyższej półki. Najlepiej z półki w sklepie motoryzacyjnym „cylindry.pl” zaopatrującego się u uznanych producentów.

Torq Blizzard 50 – części.

Kluczem do sukcesu jest zapewnienie sobie dostępu do części z jednego źródła. Daje to możliwość skompletowania pełnego wyposażenia dostosowanego do siebie nawzajem, a przez to gwarantującego bezawaryjność przez długi czas. Zapewne niejeden z nas miał wątpliwą przyjemność mocowania się z tłokiem nijak niepasującym do cylindra mimo zgodności parametrów. Torq Blizzard 50 – części to zestawy w pełni kompatybilne. Zaopatrzeniowcy z „cylindry.pl” zadbali dosłownie o wszystko. Linki gazu, klocki, elementy układu napędowego, wszystko w zasięgu ręki.

Torq Blizzard 50 – części, opinie.

Idealny sprzęt do nauki jazdy, właśnie z powodu konieczności ręcznej zmiany biegów. Rozpieszczeni automatami mają poważne problemy, przesiadając się na motocykle o większych pojemnościach. W tym wypadku poznajemy zasadę synchronizacji dźwięku, obrotomierza i mocy silnika. Malkontentom najwyraźniej brak bogatszej gamy kolorystycznej i bardzo dobrze!

To najlepszy dowód, że naprawdę nie ma już do czego się przyczepić.

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania