Wybierz swój pojazd (2760 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

TORQ BLIZZARD 50 - CZĘŚCI

TORQ BLIZZARD motorower 50 

Nie będzie przesady, jeżeli stwierdzimy, że to przedsionek wielkiej przygody z motoryzacją. Kto chociaż raz spojrzy na 17-calowe koła osadzone na alufelgach, doceni styl przypominający Ducati z okresu największej świetności i poczuje moc manualnej czterostopniowej skrzyni biegów, ten zrozumie, dlaczego nawet najlepsze auta nie są w stanie wygrać z miłością do motocykli.

Torq Blizzard 50 z pewnością może być powodem do dumy, a odpowiednio dopieszczony staje się niemal doskonały!

Oczywiście, by zachować jego pełną sprawność, należy bezwzględnie zadbać o części z najwyższej półki. Najlepiej z półki w sklepie motoryzacyjnym „cylindry.pl” zaopatrującego się u uznanych producentów.

Torq Blizzard 50 – części.

Kluczem do sukcesu jest zapewnienie sobie dostępu do części z jednego źródła. Daje to możliwość skompletowania pełnego wyposażenia dostosowanego do siebie nawzajem, a przez to gwarantującego bezawaryjność przez długi czas. Zapewne niejeden z nas miał wątpliwą przyjemność mocowania się z tłokiem nijak niepasującym do cylindra mimo zgodności parametrów. Torq Blizzard 50 – części to zestawy w pełni kompatybilne. Zaopatrzeniowcy z „cylindry.pl” zadbali dosłownie o wszystko. Linki gazu, klocki, elementy układu napędowego, wszystko w zasięgu ręki.

Torq Blizzard 50 – części, opinie.

Idealny sprzęt do nauki jazdy, właśnie z powodu konieczności ręcznej zmiany biegów. Rozpieszczeni automatami mają poważne problemy, przesiadając się na motocykle o większych pojemnościach. W tym wypadku poznajemy zasadę synchronizacji dźwięku, obrotomierza i mocy silnika. Malkontentom najwyraźniej brak bogatszej gamy kolorystycznej i bardzo dobrze!

To najlepszy dowód, że naprawdę nie ma już do czego się przyczepić.

Katalog części
Wyświetla 1-16 of 174 produktów

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.