Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5040 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

ZUMICO GR 500 50 - CZĘŚCI

Katalog części
Wyświetla 1-16 of 255 produktów

Zumico  GR 500 motorower 50 

W tym wypadku wyraźnie widać lwi pazur. Specjaliści od designu postarali się o drapieżny wygląd, natomiast inżynierowie zadbali o silny i nowoczesny napęd. Jednym słowem Zumico GR 500 robi wrażenie! Ponad dwa metry długości przy „wzroście” metr piętnaście sprawiają, że do maszyny podchodzi się z należnym szacunkiem. Z tego samego powodu nie ma mowy o użyciu przypadkowo zdobytych części niewiadomego pochodzenia. Tylko profesjonalny serwis zaopatrzeniowy, taki jak sklep „cylindry.pl”, jest w stanie sprostać wymaganiom stawianym przez Zumico GR 500.

Zumico GR 500 – Części.

Podobnie, jak jego mniejszy brat Zumico GR 200, sprzęt domaga się tuningu. Odsłonięte główne elementy techniczne Zumico znacznie ułatwiają dostęp do zasadniczych podzespołów. Zużyte klocki, linki gazu również dość łatwo jest wymienić. Zumico GR 500 – części, oferuje pełne wyposażenie, dostępne online przez całą dobę. Podobnie jak dostęp do niezbędnych informacji technicznych za pośrednictwem zarejestrowanego konta na stronie „cylindry.pl”. Na wysoką ocenę zasługują także sprawność realizacji zamówień oraz niemal natychmiastowa wysyłka wprost do drzwi. Miłą niespodzianką są również ceny, które mimo najwyższej klasy asortymentu, nie stanowią bariery nie do pokonania.

Zumico GR 500 – Części, opinie.

Wygodny, dwuosobowy motorower, tylna część siedziska uniesiona charakterystycznie dla klasycznych ścigaczy może wprowadzić w błąd nieobeznanych przechodniów, mylących maszynę z klasycznym pogromcą szos. Odważnie można podejmować nawet kilkuset kilometrowe wyzwania.

No właśnie, dlaczego nie? Podobno na Mazurach jest pięknie o tej porze roku.

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania