Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

BENYCO TRAPPER 50 - CZĘŚCI

zacisk przewodu paliwa

Dostępny
1,00 zł

ŻARÓWKA 12V 23W MINI

Dostępny
4,00 zł

ŻARÓWKA 12V 45/40W Z KOŁNIERZEM

Dostępny
6,30 zł

ŻARÓWKA 12V 35/35W H4 HS1 OSRAM

Dostępny
18,88 zł

ŻARÓWKA 12V 35/35W H6 TAKO

Dostępny
10,58 zł

ŻARÓWKA 12V 25/25W H6M

Dostępny
10,00 zł

ŻARÓWKA 12V 10W

Dostępny
1,50 zł

ŻARÓWKA 12V 5W

Dostępny
1,50 zł

BENYCO TRAPPER 50 

To prawdziwy cukiereczek dla miłośników gatunku. Nie jakiś tam oklejony ścigacz, lecz właśnie Benyco Trapper jest ofertą dla prawdziwego faceta ceniącego sobie wyzwania.

Idźmy od początku. Cudowny bagażnik nad przednim kloszem nie tylko jest w pełni funkcjonalny (ewentualny ładunek nie zasłania źródła światła), lecz stanowi niejako podpis poszukiwacza przygód.

Klasyczne koła, wspierane szprychami, dodają Trapperowi naturalnego sznytu. Klosz jakby żywcem ściągnięty z ubiegłowiecznej maszyny, podobnie jak i potężne budziki.

Wysoki błotnik świadczy o crossowych możliwościach jednośladu.

Współczesność pięćdziesiątki zdradza dopiero kanciastość zbiornika paliwa. Właściwie, od tego miejsca zaczynają się lata dziewięćdziesiąte. Profilowana kanapa zakończona jest ponownie bagażnikiem. Esteci mogą odnieść delikatne wrażenie pomieszania z poplątaniem, co i tak nie zmienia faktu, że motorower zasługuje na uznanie.

Benyco Trapper -części

Jakbym miał już coś zmieniać, pomyślałbym o zabudowie serca. Patrząc z boku na maszynkę, nie można oprzeć się wrażeniu, że oto mamy przed sobą kulturystę z zapadniętą klatą.

Przeglądając części do Benyco Trapper, dostępne jeszcze na „cylindry.pl”, można dać upust fantazji. Na pocieszenie warto dodać, że tego typu szczegóły techniczne widoczne są tylko dla koneserów. Laik prawdopodobnie nawet nie zauważy tych dysproporcji.

Benyco Trapper -części, opinie

Wymiary odpowiednie do przeznaczenia sprzętu. Pamiętajmy, że bezdroża nie sprzyjają długim pojazdom.

Długość – 1900 mm;

Wysokość – 1120 mm;

Szerokość – 750 mm;

Przekładnia – manual, cztery biegi;

Hamulce – bębny.

W tym miejscu jedna uwaga. Tarcze z reguły powodują silną interakcję, W odróżnieniu od bębnów, ciężko wypośrodkować siłę nacisku na klamkę. W przypadku jazdy turystycznej często trzeba poruszać się na pół gwizdka, zjeżdżając ze wzniesień przy lekko wciśniętym hamulcu. W takich wypadkach klocki sprawdzają się zdecydowanie lepiej.

Zresztą, ca ja będę gadał.

Ci szczęściarze, którzy mają Trappera wiedzą, o co kaman. Ci, którzy nie mają… niech zazdroszczą. Jest czego!

Loading...