Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5045 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

KINGWAY NAKED 50 - CZĘŚCI

Katalog części
Wyświetla 1-16 of 287 produktów

Kingway Naked , motorower o pojemności 50cm

Kingway Naked, uroczy golas 

Co poniektórzy przecierają zapewne oczy ze zdumienia, sprawdzając, czy na pewno trafili na właściwą stronę! Spoko, luzik. Strona jest motoryzacyjna, a wzmianka o golasie wynika z faktu, że tak właśnie określa się ten typ pojazdów. Są to jednostki pozbawione wszelkich owiewek i innych elementów osłaniających mechanizmy pojazdu. Podobnie rzecz się ma z Kingway Naked, którego stylistyka nawiązuje do klasycznych motocykli.

Kingway Naked, części

A nie jest to wcale takie proste. Pamiętajmy, że pięćdziesiątka nie może pochwalić się gabarytami serca. Specjaliści od designu musieli włożyć sporo pracy i intelektu, by rozmieścić układy mechaniczne w tak „obszerny” sposób.

Zasadą jest, że to, co nie stanowi powodów do chluby, powinno być ukryte. W przypadku Kingway Naked nie dało się zastosować takiego rozwiązania. Wszystko musi być widoczne.

Zresztą, taka budowa znacznie ułatwia wszelkie prace serwisowe. Ma to ogromne znaczenie, kiedy większość czynności wykonujemy własnoręcznie. Przy okazji dodajmy, że wszystkie niezbędne części do Kingway Naked znajdziemy na „cylindry.pl”.

Kingway Naked, części, opinie

To motorower, który wcale nie przypomina pięćdziesiątki. Zdradza go jedynie klang.

Wymiary:

-Długość 2080 mm;

-Szerokość 735 mm;

-Wysokość 1075 mm.

To w zupełności wystarcza, by odczuć komfort i frajdę z jazdy. Kingway Naked jest jednośladem prawdziwie reprezentacyjnym, dodającym szyku swojemu właścicielowi. Kto twierdzi, że jest inaczej, ten prawdopodobnie go nie zna.

Maciej Mrozowski

Podróżnik, gawędziarz. Przejechał szlak, od zaśnieżonych lasów Kanady, po upalne tereny północnego Meksyku. Wszystko na jednym motocyklu.

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania