Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5045 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

Benzer Texas - części

Katalog części
Wyświetla 1-16 of 188 produktów

Benzer Texas , motorower o pojemności 50cm

Benzer Texas, przedsmak wielkiej przygody 

Nie ma w tym krzty przesady! Ale zacznijmy od początku.

Choppery powstały się w latach pięćdziesiątych, kiedy to na amerykańskim rynku pojawiła się cała masa motocykli z demobilu. Wielkie, wojskowe maszyny niejednokrotnie były po prostu niepraktyczne do codziennego użytku. Ciężkie, mało zwrotne i powolne, pochłaniały ogromne ilości paliwa.

Sprytni młodzieńcy zza oceanu szybko odkryli, że wystarczy odjąć nieco metalu, by zamienić mechaniczne kloce w zwinne mustangi. Potem już poszło z górki. Dzisiaj sprzęt wzorowany na dawnych garażowych przeróbkach jest szczytem motocyklowej elegancji, obiektem marzeń rasowego bikera. Benzer Texas czerpie z tych wzorów pełnymi garściami.

Benzer Texas, części

Owszem, motorower nie waży co prawda kilkuset kilogramów, ale wygląda, jakby ważył! W ogóle mój stopień zachwytu nad pomysłem stworzenia choppera z sercem pięćdziesiątki jest niebotyczny. Tym bardziej że tam nie ma się co zepsuć. Można co najwyżej zajrzeć na „cylindry.pl” w celu uzupełnienia zapasów. Wiadomo, klocki, linki gazu, żarówki zużywają się, nie ma rady.

Benzer Texas, części, opinie

Jedyną wadą, jaką znalazłem, przeszukując fora użytkowników, był … brak obrotomierza! Obrotomierz w bike'u?! Toż to synonim obciachu!

Owszem, jest dodatkowy budzik, ale równie dobrze można tam umieścić wizerunek myszki Mickey. Właśnie na tym polega frajda z jazdy, że słychać klang silnika. Doświadczone ucho natychmiast wyłapie wszelkie niuanse pracy serca, bez potrzeby gapienia się na zegary. O wiele przyjemniej jest obcinać potencjalne pasażerki, którym szczęki opadają na widok takiej maszyny.

Nie wierzycie? Wasza strata!

Maciej Mrozowski

Miłośnik starych motocykli. Im coś większe, tym dla niego lepsze.

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania